3’te 3 Bir Zamanlar İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

3’te 3 Bir Zamanlar İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Merhaba değerli Aysila takipçilerimiz,

Bugünkü yazımızda TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve hem izleyicilerine hem de yarışmacılarına güzel bir nostalji yaşatan bir yarışma programı olan 3’te 3 Bir Zamanlar İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı ve programın merak edilen diğer bilgilerini paylaşacağız. Bu nedenle yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Yeni bir bilgi yarışması olan 3’te 3 Bir Zamanlar, yayınlandığı ilk günden beri izleyicilerin dikkatinden kaçmayarak farklı formatı, büyük ödülü ve nostaljik atmosferi ile beğeni toplamayı başardı. Her hafta çarşamba günleri TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşan programın sunucu ise karizmatik ve yakışıklı sunucu Emre Altuğ. Ünlü şarkıcı ve oyuncu olan Emre Altuğ’un o muhteşem sunumu ve yarışmacıların gösterdikleri performans ise izleyicilerin hem eğlenceli hem de çok güzel vakitler geçirmesini sağlıyor.

Yarışmanın formatı ise yine TRT 1’de yayınlan 3’te 3 Tarih yarışmasının formatına benzese de yarışmada sorulan sorular, yarışmacıların verdikleri cevaplar ve konuklar oldukça fark yaratıyor diyebiliriz. Yarışma esnasında sorulan sorular sizi çocukluk yıllarınıza götürüyor ve böylece hoş bir nostalji havası içinde anılarınıza doğru yolculuğa çıkabiliyorsunuz. Çocukken ve gençken izlediğiniz filmleri, dinlediğiniz müzikleri, okuduğunuz eserleri tekrar hatırlıyor ve “Ah nerede o eski zamanlar” diyerek derin bir ah çekiyorsunuz. Keyifli bir nostalji yaşatan program ile hem eğleniyor hem de zaman zaman hüzünlenebiliyorsunuz da…

3’te 3 Bir Zamanlar İletişim

Emra Altuğ’un başarılı sunumuyla ekranlara gelen ve 7’den 70’e her yaştan kişiye hitap eden 3’te 3 Bir Zamanlar bilgi yarışmasına her meslekten ve her şehirden yarışmacılar katılabiliyor. Severek takip edilen programın şu an için 0 212’li bir irtibat telefonu ne yazık ki bulunmuyor. Ancak aşağıda vereceğimiz başvuru formunu doldurarak veya e-posta adresine mail atarak yarışma başvurunuzu yapabilir, görüş, öneri ve diğer detayları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

3’te 3 Bir Zamanlar E-posta Adresi:

3te3birzamanlar@gmail.com

3’te 3 Bir Zamanlar Başvuru Formu:

3’te 3 Bir Zamanlar Başvuru Formu

3’te 3 Bir Zamanlar WhatsApp Hattı

Hem eğlendiren hem de yarışmacılara sorulan sorularla sizi eski zamanlara götürerek güzel anılarınızı tekrar hatırlamanızı sağlayan 3’te 3 Bir Zamanlar yarışmasının şu an herhangi bir whatsap numarası maalesef bulunmuyor. Ancak programda yarışmacı olmak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz başvuru formunu doldurabileceğiniz gibi TRT1 izleyici temsilcisi irtibat telefonlarından da arayarak bu müthiş yarışma hakkında ki diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

TRT 1 İzleyici Temsilcisi Telefon Numarası:

444 0 878 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Bir önceki yazımız olan Damat Bayıldı İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap