4 Kadın Zamanı İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Merhaba hanımlar! Bu yazımda sizlere Kanal D ekranlarında 2018 yeni sezonunda başlayan ve sabah kuşağının başladığı günden itibaren milyonlar tarafından ilgiyle izlenen 4 Kadın Zamanı programı hakkında bilgiler verip, 4 Kadın Zamanı iletişim telefon numarası ve WhatsApp hattı gibi iletişim bilgilerini açıklayacağım.

4 Kadın Zamanı; hafta içi her gün saat 09.30’da Kanal D ekranlarında canlı olarak yayınlanan bir yaşam programıdır. Seda Akgül, Derya Tuna, Hande Ataizi ve Eylül Öztürk gibi Türkiye’nin en sevilen ünlü kadınlarının toplandığı programda gündemde en çok konuşan olaylar yorumlanmakta, çok konuşulan ancak aslı bilinmeyen olaylar hakkında bilgiler alınmaktadır.

4 Kadın Zamanı İletişim Telefon Bilgileri

4 Kadın Zamanı programına telefonla katılmak için programın 0212’li bir iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak programın rejisine bağlanabilir; ardından 4 Kadın Zamanı ile canlı yayında konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

4 Kadın Zamanı Canlı Yayın Telefon Numarası
0531 105 18 18 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

4 Kadın Zamanı İhbar Hattı Telefon Numarası
0531 105 18 18 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Yaşanan yoğunluk sebebi ile 4 Kadın Zamanı iletişim telefon numarası üzerinden yapılan aramalarda hat düşmesi geç sağlanabilir. Program başlamasına yakın veya program başladıktan hemen sonra aramaya gayret edin!

4 Kadın Zamanı programına katılmak için yukarıda bulunan 4 Kadın Zamanı telefon numaraları veya 4 Kadın Zamanı whatsapp hattı numarası bilgilerinden yaşamış olduğunuz elim olayı bildirebilirsiniz. Eğer 4 Kadın Zamanı programına stüdyo konuğu olmak isterseni atv stüdyolarına gitmeniz gerekmektedir.

4 Kadın Zamanı WhatsApp Hattı

4 Kadın Zamanı programına 4 Kadın Zamanı WhatsApp hattı üzerinden ulaşmanız da mümkündür. WhatsApp hattı üzerinden fotoğraf, video, ses kaydı veya metin mesaj içerikli tüm mesajlarınızı kolayca 4 Kadın Zamanı’ya mesaj gönderebilirsiniz.

4 Kadın Zamanı WhatsApp İhbar Hattı Telefon Numarası
0531 105 18 18 (Tamamen ücretsizdir.)

Unutmadan söyleyeyim; 4 Kadın Zamanı WhatsApp hattı üzerinden maalesef ki programa anlık arama yapamazsınız. Eğer direkt olarak Müge Anlı canlı yayınına telefonla katılmak istiyorsanız yukarıda paylaştığım 4 Kadın Zamanı canlı yayın telefon numarası ile işlem sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Müge Anlı İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 yorum yapılmış.

  1. Hanifi Cam 15 Ağustos 2018

Bu yazıya yorum yap