A Haber İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

A Haber İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Merhaba değerli Aysila takipçileri,

Son yıllarda en fazla izlenen haber kanallarından biri olan A Haber televizyon kanalı, hem dünya hem de Türkiye gündeminde yaşanan gelişmeleri an ve an bizlere ulaştırmaya devam ediyor. Tarafsız yayın yapma politikasını benimseyen kanal, zaman zaman bazı kesimler tarafında eleştirilse de en güncel haberleri, saat baş haber bültenleri ve açık oturum programlarıyla izleyicilerine aktarıyor.

Sizde haber değeri olan videolarınızı, belgelerinizi, fotoğraflarınızı vb. dokümanları birazdan vereceğimiz A Haber İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaralarına iletebilir, öneri, şikâyet ve diğer taleplerinizi kanal yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. A Haber televizyon kanalıyla ilgili kısa bilgilerini ardından kanalın en güncel ihbar hattı numaralarını sizlerle paylaşmış olacağız…

Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık A.Ş. Çalık Holding bünyesinde 2011 yılında kurulan bir haber kanalıdır. Türkiye’nin ilk HD yayın yapan haber kanalı olan A Haber, haber yayınının yanı sıra çeşitli spor müsabakalarınız da izleyicileriyle buluşturuyor. Yayın hayatına çok kısa bir süre önce başlayan A Haber kesintisiz haber yayınlarıyla geniş bir kitle tarafından ilgiyle takip edilen haber kanallarından da biri olmayı başarmıştır.

A Haber İletişim Bilgileri

Günümüzde karşılaşılan her türlü sıra dışı ve haber değeri olan görüntülerin insanlar tarafından kayıt altına alınması da haber kanallarının yeni haberler yapmalarını oldukça kolaylaştırmıştır. Dolayısıyla meraklı vatandaşların bu tür görüntüleri akıllı cihazlarıyla videoya alması ve televizyon kanallarına göndermesi hem dünyada hem de ülkemizde yaşanan ilginç olayların bizlere kadar ulaşmasını da sağlar.

Sizde çevrenizde yaşanan gelişmeleri, komik olayları veya ihbar ve haber değeri taşıyan belgeleri aşağıda verdiğimiz A Haber İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaralarında yetkililere ulaştırabilir ve kendinize ait bir haberin televizyon kanalında yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

A Haber İletişim Telefon Numarası

0 (212) 300 66 66 (Tamamen ücretsizdir.)

A Haber WhatsApp Hattı

İnternet kullanımının yaygınlaşması ve her an her yerde bilgiye kolayca ulaşabilme olanağının olması özellikle basın yayın organlarının sürekli en güncel haberleri paylaşmasını artırmıştır. Bu nedenle günümüzde hemen hemen tüm televizyon kanallarının WhatsApp ihbar haber hattı telefon numaraları bulunmaktadır.

A Haber WhatsApp İhbar Hattı Numarası

0505 188 10 00(Tamamen ücretsizdir.)

Ayrıca verdiğimiz bu kısa linki kullanarak da mesajınızı kolayca yazabilirsiniz. A haber whatsapp’a direkt ulaşım için tıklayabilirsiniz:

https://api.whatsapp.com/send?phone=905051881000

Bir önceki yazımız olan FLO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap