Ailecek Şanslıyız İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Ailecek Şanslıyız İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Yaz sezonun yavaş yavaş sonlarına yaklaşırken birçok ulusal kanal yeni sezonda televizyon ekranlarında yer alacak yapımların tanıtımını yapmaya başladı bile. Sahibi olduğu TV 8 kanalında yeni sezonda yayınlamaya başlayacak Ailecek Şanslıyız programını açıklayan Acun Ilıcalı da kanalına yeni isimleri dahil etmeye devam ediyor. Şarkıcı ve sunucu olan Alişan’ın sunumuyla ekranlara gelecek olan yarışma programı şimdiden izleyicilerin dikkatini çekmeye başardı. Merakla beklenen ve ekranlara bomba gibi düşecek olan Ailecek Şanslıyız İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaralarının ve başvuru şartlarının yer aldığı yazımızı okuyarak bu eğlenceli yapım hakkında ki tüm detaylara hemen ulaşabilirsiniz.

Özellikle çocuklu ebeveynlerin ailecek izleyebileceği bir program olan Ailecek Şanslıyız, TV 8 ekranlarında yayınlamaya başlayacak ve Alişan’ın kendine özgü sunumuyla ekranlara gelecek. Çekimlerine başlanan bu eğlenceli yarışma programı şimdiden herkesi ekranlara kilitlemeye aday gibi görünüyor. Ailecek Şanslıyız yarışmasının formatı ise kısaca şöyle; Seçilen aile üyelerinden 3 şanslı kişi tüm ailesi için yarışacak ve karşılarına çıkan oyunları kazanmak için tüm hünerlerinizi sergileyecekler. Başarılı olan aile ise yarışmanın büyük ödülü 50 bin lirayı kazanacak. Yarışma hakkında diğer detaylara ulaştığımızda yine buradan sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Ailecek Şanslıyız İletişim Bilgileri

Buse Varol ile evlenip bir çocuk sahibi olan Alişan, iş hayatına yeni bir program ve yeni bir kanal ile devam edeceğiniz kendi sosyal medya hesabından sevenlerine duyurmuştu. Alişan’ın yeni yuvası TV 8 oldu ve artık yepyeni bir format ile hayranlarıyla buluşmayı bekliyor.

Ailecek Şanslıyız programına direkt olarak bağlanmak için 0 212’li bir telefon numarası bulunmuyor. Ancak TV 8’in izleyici hattı üzerinden kanal yetkililerine ulaşabilir ve görüş, beğeni ve önerilerini bu telefon numaraları üzerinden yapabilirsiniz.

TV 8 İzleyici Hattı:

0 212 987 30 70(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.) veya 0 212 304 88 88(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

TV 8 E-Posta Adresi:

izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr

TV 8 Fax:

0 212 304 88 80(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Ailecek Şanslıyız WhatsApp Hattı

Yeni sezonda start verecek olan TV 8’in iddialı yapımlarından biri olan Ailecek Şanslıyız yarışma programının şu an için ne yazık ki bir whatsaap hattı bulunmuyor. Yukarıda verdiğimiz TV 8 iletişim telefonlarını veya kanalın e-posta adresini kullanarak kanal yetkililerine ulaşabilir ve merak ettiğiniz konular hakkında bilgiler alabilirsiniz. Eğer programa yarışmacı olarak katılmak istiyorsanız aşağıda ki Ailecek Şanslıyız başvuru formunu doldurarak da yarışma başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ailecek Şanslıyız Başvuru Formu:

Ailecek Şanslıyız Başvuru Formu

Bir önceki yazımız olan 3'te 3 Bir Zamanlar İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap