Aileler Yarışıyor İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Aileler Yarışıyor İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

TRT, son yıllarda ailelerin çocuklarıyla birlikte rahatça izleyebileceği birçok yapımla televizyon ekranlarına yeni bir soluk getirmiştir. Özellikle giderek kirlenen televizyon programlarından dolayı ailelerin çocuklarını televizyon uzak tutma çabası her geçen gün artmaktayken TRT hem eğlenceli hem de bilgilendirici programlar hazırlayarak ailelerin yüreklerine bir nebzede olsa su serpmeyi başarmıştır.

Bu yapımlardan biri olan ve TRT 1 ekranlarında hafta içi Salı ve cuma günleri saat 20.00’da yayınlanan Aileler Yarışıyor yarışma programı, çocuklu aileler tarafından ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Kazanan yarışmacı grubuna büyük ödül olarak sıfır kilometre ve vergileri tamamen ödenmiş bir otomobil hediye eden yarışmaya bu nedenle ilgi çok büyük. Dolayısıyla yarışmaya katılmak için birçok aile Aileler Yarışıyor İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı irtibat numaralarını oldukça merak etmekte. Bizde Aysila.com olarak yarışmacı olmak isteyen ailelere yol göstermek ve program hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen okurlarımıza aracılık etmek amacıyla bu yazımızı hazırlamayı uygun bulduk.

Öncelikle yarışmaya katılmak için nasıl başvuru yapacağınız hakkında ki bilgilere değinelim. Aileler Yarışıyor yarışma programı, eğlenceli olduğu kadar bilgi dolu bir yarışma olarak da izleyicilerin beğenisini topluyor. Yeni formatıyla TRT 1 ekranlarında yayınlamaya başlayan programı, başarı oyuncu ve sunucu Ufuk Özkan sunuyor. Ufuk Özkan’ın kendine has sunumu ve yarışmacılarla olan diyaloğu ise yarışmayı daha da eğlenceli bir hale getiriyor.
Eğer sizde Aileler Yarışıyor programına katılmak istiyorsanız, ailenizle veya arkadaş grubunuzla 5 kişilik bir takım oluşturabilir ve aşağıda vereceğimiz başvuru formunu doldurarak büyük ödülü kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Öncelikle oluşturduğunuz takım üyelerinin her birini bilgilerini başvuru formuna doğru bir şekilde belirtmelisiniz. TRT1 Aileler Yarışıyor program koordinatörlerinin yapacağı değerlendirmenin ardından uygun görülürseniz yarışmak için davet edilerek çekimler için davet edileceksiniz.

Aileler Yarışıyor İletişim Telefon Bilgileri

Aileler Yarışıyor programına başvurular sadece Whatsap telefonu üzerinden veya yarışma başvuru formu ile kabul ediliyor. Bu nedenle Aileler Yarışıyor yaraşmasına 0212’li hatlardan maalesef ulaşamıyorsunuz. Ancak her türlü dilek, öneri ve şikâyet için TRT’nin müşteri temsilcisi telefon numaralarını arayarak bildirebilirsiniz.

TRT Genel Müdürlüğü Santral Telefon Numarası:

0 312 463 43 43

TRT Öneri ve Şikayetleriniz İçin:

(Alo TRT) 444 0 878

Aileler Yarışıyor WhatsApp Hattı

Aileler Yarışıyor programına yarışmacı olarak katılmak isteyen aileler veya arkadaş grupları, başvuru için alternatif bir seçenek olan verdiğimiz Whatsaap hattından başvurularını yapabilirler. Ya da aşağıda verdiğimiz yarışma başvuru linki üzerinden de bilgilerini doldurup ön başvurularını tamamlayabilirler.

Aileler Yarışıyor Whatsapp Telefon Numarası:

0538 483 54 54

Aileler Yarışıyor Başvuru Formu:

http://www.staffilm.com/aileleryarisiyor/

Bir önceki yazımız olan Müge Anlı Güven Bana İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap