Aktifbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Aktifbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Türkiye’nin en büyük yatırım bankalarından biri olan Aktifbank, kurulduğu ilk günden itibaren yaptığı girişimler ve alternatif iş modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ülkemizin en büyük “Finansal Teknoloji Platformu” olarak hizmetlerine devam eden Aktifbank, yeni nesil finans ve teknoloji girişimciliği ile hem hızlı hem de ekonomik sonuçlar sunuyor. Müşteri portföyünü her geçen gün artıran banka, 10’un üzerinde iş kolunda bankacılık hizmetlerini yürütmeye devam ederek 8 milyondan fazla müşterisine bankacık hizmeti sunuyor.

Dolayısıyla Aktifbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaraları da en fazla araştırılan ve merak edilen konuların başında geliyor. Bizde bugünkü yazımızda başarılı bir şekilde büyümeye devam eden Aktifbank iletişim bilgileri ve banka hakkında diğer merak edilen bilgileri sizler için araştırdık. İşte detaylar…

Aktifbank İletişim Bilgileri

Türkiye genelinde 10 şubesiyle, birebir iletişim gerektiren yatırım bankacılığı, kurumsal bankacılık ve özel bankacılık odaklı hizmetler veren Aktifbank, 660 çalışanıyla Türkiye bankacılık sektöründe %16’lık bir paya sahip olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine devam ediyor. Kolay erişilebilir iletişim ağı ile müşterilerine daha karlı ve daha verimli bankacılık hizmetleri vadeden banka, 2019 yılında dünyanın en ileri teknolojisi olan “SECOM” ile iş birliği içine girerek güvenli bankacılığın en önemli adreslerinden biri olmayı amaçlıyor.

Türkiye içi müşterilerine sağladığı kaliteli bankacılık hizmetlerinin yanı sıra Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarının da Türkiye’ye kolay ve daha ucuz para transferi sağlamasına yardımcı olan Aktifbank, müşterilerine 7/24 hizmet sağlayan çağrı merkezi ile de kolay erişilebilirliğini ispatlıyor. Bankaya ulaşmak ve her türlü bankacılık hizmetlerinizi gerçekleştirebilmeniz için günün her saati 0850’li telefon numarasından arayabilir ve müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. Ayrıca Aktifbank’ın 0212’li numaralarından arayarak da bankanın genel merkezine ulaşmanız mümkün.

Aktifbank Genel Merkez Telefon Numarası

0 212 340 80 00 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Aktifbank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

0850 724 30 50 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Aktifbank WhatsApp Hattı

Aktüfbank’ın yukarıda verdiğimiz iletişim telefon numaraları dışında maalesef herhangi bir whatsaap hattı bulunmuyor. Bankanın çağrı merkezine ulaşmak için 0850’li numarasını arayarak tüm bankacılık hizmetleriniz hakkında bilgi alabilir, ister yurtiçi isterseniz de yurtdışı para transferi yapabilirsiniz. Bunun dışında bankanın e-posta adresine de görüş, talep ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Aktifbank E-posta Adresi

iletisim@aktifbank.com.tr

Bir önceki yazımız olan Enpara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap