Ala Tokel Kimdir? (Ala Tokel Biyografi)

Ala Tokel Biyografi

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte internet aracılığıyla hayatımıza giren insanların sayısı da bir hayli artmıştır. Online platform olan YouTube aracılığıyla tanıdığımız kişilerden biri de Ala Tokel’dir. Peki Ala Tokel kimdir? Kaç yaşındadır? Ala Tokel evli mi bekar mı? Ala Tokel’in çocuğu var mı? Tüm bunları sizler için derledik…

3 Aralık 1994 yılında dünyaya gelen Ala Tokel 25 yaşında bir vlogger’dır. 61 bin abonesi bulunan YouTube kanalı
üzerinden takipçilerine makyaj teknikleri ve giyim tarzları ile ilgili ilham verici bilgiler sunuyor.
Doğa Koleji’nde ilköğretimi tamamlayan Ala Tokel, lise eğitimini Erenköy Kız Lisesi’nde ve üniversite eğitimini ise Kadir Has Üniversitesi’nde Yeni Medya bölümünde tamamlamıştır.

Ala Tokel Kimdir? Nereli?

Alanında ünlü bir vlogger olan Ala Tokel’in babası İstanbullu annesi ise İranlıdır. Tara isminde bir kız kardeşi olan ünlü vlogger’ın annesinin, kardeşinin ve kendisinin isimleri Farsçadan gelmektedir. Ala, güzel anlamına gelirken kardeşinin ise Tara ise en yüksek yıldız anlamına gelmektedir. Annesinin ismi ise Menije’dir ve anlamı yılda birkaç kez açan laledir.

Ala Tokel Eşi

2017 yılında Eren Bülbül ile ihtişamlı bir düğünle dünya evine giren Ala Tokel’in maalesef evliliği uzun sürmedi ve bu yıl içerisinde eşinden boşandı. Evliliği süresince zor günler geçirdiğini takipçileriyle paylaşan Ala Tokel’i birçok takipçisi teselli etti. Diğer bir merak edilen soru olan “Ala Tokel’in çocuğu var mı?” sorusunu yanıtı ise hayır. Güzel vlogger çocuk sahibi değil.

Ala Tokel Stüdyosu

Ünlü YouTuber Ala Tokel, Ala Make Up Studio adında özel bir konsept makyaj stüdyosuna sahip. Bu stüdyosunda ülkemizde bulunmayan makyaj ürünlerini deneyerek takipçileriyle paylaşıyor ve konsept makyaj hakkında kadınlara bilgi veriyor. Ayrıca stüdyosunda gelin makyajı, gece makyajı, ekspress makyaj, gündüz makyajı gibi farklı konseptlerde müşterilerine hizmet sunuyor.

Ala Tokel’den randevu almak için ALA TOKEL RANDEVU linkini kullanabilirsiniz

Ala Tokel Önerileri

Sadece makyaj konusunda değil stil konusunda da kadınlara yardımcı olan Ala Tokel, genç yaşına rağmen birçok kadın tarafından örnek alınıyor ve beğeniliyor.

Dünya üzerinde satılan farklı makyaj malzemelerini videoları aracılığıyla tanıtan Ala Tokel müşterilerine bunları nasıl satın alacakları ve nasıl kullanmaları gerektiği konusunda yardımcı oluyor. Amerika’da ve Avrupa ülkelerinde satılan makyaj malzemelerinin ülkemizde nerelerde bulunabileceği konusunda yardımcı oluyor.
Yanlış makyaj uygulamalarının kadınları estetik bir görünüme kavuşturmak yerine bundan uzaklaştıracağını sık sık belirten Ala Tokel farklı cilt tipleri için farklı ürünleri tanıtıyor. Cilt tipine uygun makyaj nasıl yapılır, hangi cilt tipinde hangi fondöten uygulaması uygundur gibi soruların cevaplarını videoları aracılığıyla izleyenlerine sunuyor.

Üstelik ürün karşılaştırması da yapan Ala Tokel, daha uygun fiyatlı olarak kullanıcılara aynı performansı sunabilecek ve ülkemizde bulunan makyaj malzemelerini de öneriyor.

Geniş bir yaş yelpazesine sahip takipçileri için hazırladığı videolar büyük ilgi görüyor. Özellikle makyaj yapmaya yeni başlamış olan takipçileri videoların çok faydalı olduğunu yaptıkları yorumlar ile dile getiriyor. Sadece makyaj konusunda değil stil konusunda da takipçilerine küçük tüyolar veren vlogger ve genç girişimci Ala Tokel, yaptığı videolar ve makyaj stüdyosunda müşterilerine sunduğu hizmet ile sık sık anılıyor.

Ala Tokel Makyaj Önerileri

Cilt bakımı konusunda detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kadınlar, maskara önerisi almak isteyenler, cilt tipine uygun fondöten seçiminde zorluk çekenler, gece davetlerinde konsept makyaj yapmak isteyenler, daha aydınlık bir cilde sahip olmak isteyenler, doğru makyaj fırçası kullanımının nasıl olduğunu merak edenler, soft makyaj tonlarını nasıl uygulayacağını bilmeyenler gibi birçok kadının buluşma noktası haline geliyor. Ala Tokel her kadının güzelliğini yansıtmasında yardımcı oluyor.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap