ALEM FM İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

ALEM FM İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Çeyrek asra yaklaşan yayın hayatıyla adeta bir radyoculuk klasiği haline gelen ALEM FM, her gün arabamızda, evimizde ve iş yerimizde bize keyifli vakitler geçirmeye devam ediyor. 1994 yılında dinleyicilerine ilk kez “merhaba” diyen ALEM FM, Türkiye’nin de ilk özel radyolarından biridir. Dünden bugüne kendini sürekli geliştirip yenileyen radyo, günümüzde 50 ana merkezden yayın yapmaktadır. Bugünkü yazımızda dinleyici kitlesi bu kadar çok ve kimilerine göre ise bir radyo programcılığı olan ALEM FM İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaralarının neler olduğunu sizlerle paylaşıyoruz.

İlk özel radyolardan biri olan ALEM FEM, ayrıca erişimi en yüksek özel radyolardan da biridir. İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi’nde 89.2 frekansı ile diğer bölgelerde ise 89.3 frekansıyla tüm Türkiye’ye yayın yapmaktadır. Deneyimli radyocularıyla, birbirinden eğlenceli ve dinamik programlarıyla geniş bir kitleye hitap eden ALEM FM, Türkiye dışında pek çok farklı ülkeye de yayınlarını ulaştırmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip yayın araçlarıyla hem yerinden hem de canlı yayın yapma kapasitesine sahip olan radyo, geniş içerikli program çeşitliliğiyle de her kesime hitap eden bir yayın politikası izlemektedir.

ALEM FM İletişim Bilgileri

Kurulduğu yıldan itibaren Türk pop müziğinde öncü bir rol üstlenen ALEM FM, gerek dinleyicileri tarafından gerekse çeşitli dernek ve kuruluşlar tarafından sayısız ödüle layık görülmüştür. Aldığı ödüllerin hakkını veren ALEM FM, başarılı radyoculuk geleneğini sürdürmeye ve dileyicilerinin beğenilerini toplamaya devan ediyor. Sizde ALEM FM DJ’lerine ulaşmak, öneri, istek ve dileklerinizi bildirmek istiyorsanız radyo kanalının aşağıda verdiğimiz iletişim bilgileri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

ALEM FM Telefon Numarası

(0212) 449 33 00

ALEM FM Canlı Yayın Telefon Numarası

(0212) 473 25 36

ALEM FM WhatsApp Hattı

Her gün dinamik, eğlenceli, samimi ve sempatik radyo sunucularıyla severek dinlediğimiz ALEM FM’i Digiturk 401. Kanaldan, uydu alıcılarından ve www.alemfm.com internet sitesinden mobil cihazlarınızla da dinleyebilirsiniz. Ayrıca radyo kanalının whatsaap hattı üzerinden de canlı yayınlara katılabilir ve sevdiklerinize şarkı hediye edebilirsiniz.

ALEM FM WhatsApp Hattı

0541 222 89 02

Bir önceki yazımız olan EYS İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap