Ankara Şehir Hastanesi İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Ankara Şehir Hastanesi İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Son yıllarda hizmete açılan şehir hastaneleri, gelişmiş teknolojik cihazları ile hastalara en iyi ve en kaliteli sağlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Bu hastanelerden biri olan ve 2019 yılı mart ayı içinde açılışı gerçekleştirilen Ankara Şehir hastanesi, Avrupa’nın en büyük 2. hastanesi olarak hizmet veriyor. Bizde bugünkü yazımızda Ankara Şehir Hastanesi İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaralarını ve bu devasa hastane hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık. İşte tüm detaylar…

Amerika ve Avrupa ülkelerinde her geçen gün küçülerek sadece dal hastanesi olarak hizmet veren hastanelerin aksine ülkemizde devasa olarak nitelendireceğimiz şehir hastanelerinin sayısı artmaktadır. Ancak günlük hasta kabul sayısı ve yatan hastalar için yatak sayısı açısından düşünüldüğünde ülkemizdeki sağlık hizmetlerinin ne kadar ileri boyutlara çıktığı da bir gerçektir. Gerçi Ankara Şehir Hastanesi ulaşım zorluğu nedeniyle eleştirilse de verdiği kapsamlı hizmetler düşünüldüğünde başta Ankaralılar olmak üzere tüm Türkiye için büyük bir avantaj olduğunu söyleyebiliriz.

Yaklaşık 6 aydır hizmet veren Ankara Şehir hastanesi, 4000 yatak kapasiteli ve 128 ameliyat odası ile tam teşekkülü bir hastane olma özelliği de sunuyor. Ayrıca Ankara’da bulunan en eski hastanelerinden olan Ankara Numune Hastanesi ile Yüksek İhtisas Hastanesi ve Atatürk Eğitim Araştırma hastanesi geçtiğimiz temmuz ayında bu devasa kampüse taşınmıştır. Diğer hastanelerin taşınmasıyla da birlikte tam performans olarak çalışmaya devam edecek olan Ankara Şehir hastanesi böylece tüm sağlık hizmetlerinin aynı anda verildiği bir sağlık kurumu olacaktır.

Ankara Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri

Dev bir sağlık tesisi olarak hizmet veren Ankara Şehir hastanesinin sağlık hizmetlerinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız ALO 182 çağrı merkezini arayarak istedikleri poliklinikten randevu oluşturabilirler. Ayrıca www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine TC kimlik numaranızla giriş yaparak Merkezi Hekim Randevu sisteminden de hastalığınızla ilgili randevu alabilirsiniz. Randevu dışında bilgi almak için ise aşağıda verdiğimiz hastanenin santral numarasından arayabilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi İletişim Telefon

0312 552 60 00 (Tamamen ücretsizdir.)

Ankara Şehir Hastanesi WhatsApp Hattı

Ankara Şehir Hastanesi whatsapp hattı maalesef bulunmuyor. Bu nedenle randevu ve bilgi almak için yukarıda verdiğimiz iletişim numaralarından arayabilir veya hastaneye şahsen başvuru yaparak öğrenmek istediklerinizi yetkililerle görüşebilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi Adres

Üniversiteler Mahallesi Bilkent Cad. No:1 Çankaya/ANKARA

Bir önceki yazımız olan Ailecek Şanslıyız İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap