Avis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Avis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Değerli Aysila takipçileri,
Hem yurtiçi hem de yurtdışı tatilinizin daha konforlu bir şekilde geçirmenize olanak sağlayan araba kiralama seçeneği, son yıllarda oldukça fazla ilgi görmeye başladı diyebiliriz. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin sayısının artmasından dolayı da rent a car şirketlerinin de daha kaliteli ve bol seçenekli hizmetler vermesini sağlamıştır. Bugünkü yazımızda dünya genelinde en popüler şirketlerden biri olan ve Türkiye’de yaygın hizmet ağıyla araba kiralamak isteyen kişilere ve kurumlara yardımcı olan Avis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaralarından bahsetmek istiyoruz.

Avis, Amerika merkezli bir oto kiralama şirketi olarak hizmetlerine başlamış ve dünyanın birçok ülkesinde şubeler açarak sunduğu kaliteli konforlu hizmetlerini tüm dünya vatandaşlarıyla tanıştırmıştır. Dünyanın 3 kıtasında faaliyetlerde bulunan Avis geçtiğimiz 10 yıl içinde 1200 araçlık filo oluşturarak ev bir araç kiralama organizasyonu olmayı başarmıştır.

Avis İletişim Bilgileri

Araç kiralama şirketleri arasında adeta bir dünya devi olan Avis, müşterilerine sunduğu primium seçenekler ve her kesime sunduğu çözüm önerileriyle oto kiralama hizmeti almak isteyen kişiler tarafından çok sık tercih ediliyor. Özellikle havalimanlarının iç hatları ve dış hatlarında araç kiralamak isteyen yolcuların beklentilerini karşılayan firma, çok sayıdaki Avis iletişim ofisiyle müşterilerine hizmet veriyor.
Ayrıca Avis müşteri temsilcisi çağrı merkezi telefonu ile her türlü konuda müşterilerine destek olan şirket, 7/24 hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmayı hedefliyor. Avis oto kiralama şirketine ulaşmak, rezervasyon yapmak ya da araç kiralama hizmetleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız firmanın 444’lü iletişim telefon numarasından arayabilir ve Avis hizmetlerini öğrenebilirsiniz.

Avis İletişim Telefon Numarası:

444 28 47(Tamamen ücretsizdir.)

Avis WhatsApp Hattı

Gerek bireysel müşterilerinin gerekse kurumsal müşterilerinin araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayan Avis’in şu an için herhangi bir whatsaap hattı numarası bulunmuyor. Avis’ten araç kiralama hizmeti almak ve rezervasyon yaptırmak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz 444’lü telefon numarasını arayabilir ve belirlediğiniz tarih aralıklarında istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Ayrıca Avis’ten kiraladığınız araçla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız 7/24 tam destek alabileceğiniz bu iletişim telefon numarasıyla acil durumlarda firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Avis Genel Müdürlük Telefon Numarası

0216 587 98 00(Tamamen ücretsizdir.)

Avis Müşteri Temsilcisi Iletişim E-posta Adresi

filosatis@avis.com.tr

Bir önceki yazımız olan Passolig Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap