Avivasa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Avivasa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

2007 yılında Sabancı Holding bünyesinde faaliyetlerine başlayan AvivaSA, ülkemizin en fazla tercih edilen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden biridir. 860 bini aşkın katılımcısına farklı kategorilerde sigorta hizmet veren şirket, nitelikli çalışan kadrosu ile müşterilerine bireysel emeklilik ve hayat sigortası seçenekleri arasında akılcı çözüm önerileri sunmaktadır. AvivaSA, 2016 yılında TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri’nden olan “En Büyük Portföy Değerli Emeklilik Fonu Kurucusu” ödülünü almaya hak kazanmış ve müşteri memnuiyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir. Birbirinden farklı ve kişiye özel bireysel emeklilik fırsatları sunan Avivasa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaraları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isteyen takipçilerimiz için hazırladığımız yazımızın devamında AvivaSA hakkında merak ettiğiniz diğer tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan AvivaSA; hayat sigortası, bireysel emeklilik sigortası ve ferdi kaza sigortası alanlarında faaliyet göstermekte ve gelecekte ne zaman geleceği belli olmayan bazı üzücü olaylara karşı önlem almak isteyen müşterilerine en kolay ve en avantajlı çözüm önerileri sunmaya gayret etmektedir. Özellikle gelecek kaygısı içinde olan bireylerin hem canlarını hem de mallarını güvence altına almak için başvurdukları bu sistem, çocuklarının geleceğiniz düşünen bireyler tarafından da oldukça sık tercih edilir.

Avivasa İletişim Bilgileri

Türkiye’de bireysel emeklilik sistemini başlattıktan sonra halka arz edilen ilk şirket unvanını da taşıyan AvivaSA, kişilere ve kurumlara özel çözümler üreterek kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir. Bireylerin finansal durumları reel olarak incelenerek onlara özel emeklilik planı geliştirmek için danışmanlık hizmeti sunan şirket, hayat sigortacılığı alanında da bireyleri ve aileleri beklenmedik risklere karşı güvence altına almaktadır.

AvivaSA’nın 7 gün 24 saat hizmet verdiği 444’lü çağrı merkezi iletişim telefon numarasına dileğiniz yerden kolayca ulaşabilir, bireysel emeklilik ve hayat sigortası hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha önce yaptırmış olduğunuz hayat sigortası prim ödeme, gün sayısı uzatma gibi diğer işlemlerinizi de yine bu telefon numarasıyla kolayca halledebilirsiniz.

AvivaSA Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

444 11 11(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Avivasa WhatsApp Hattı

1600’ü aşkın çalışanı ile hizmet veren AvivaSA’nın şu an için whatsaap hattı ne yazık ki bulunmuyor. 444’lü müşteri hizmetleri telefon numarasından her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki formu doldurarak da Avivasa yetkililerinin sizi aramalarını sağlayabilirsiniz.

Avivasa İletişim Formu

Avivasa iletişim

Bir önceki yazımız olan Avis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap