Bebeğim Yolda İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

2018 yılının yeni sezonunda Show TV ekranlarında başlayan ve başladığı günden beri milyonlar tarafından izlenen Bebeğim Yolda programında zevkine en çok güvenen anne adayları birbirleri ile kıyasıya yarışıyorlar. Bu yazımda sizlere Bebeğim Yolda iletişim telefon numarası ve Bebeğim Yolda WhatsApp hattı gibi programla iletişim kurabileceğiniz irtibat bilgileri yer almaktadır.

Birbirinden harika bebek bohçaları, bebek odaları, bebek partileri ve daha nice el emeği göz nuru bebek eşyaları ile birbiriyle yarışan anne adayları bebeğine en güzel kıyafeti almak, en güzel bebek odası tasarımı yapmak için yarışacaklar.

Yarışmada her hafta farklı yarışmacılar yarışmaktadır. Yarışmanın her gününde anne adayları bebeklerinin odalarını yapmaya çalıacaklar. Bebeğim Yolda programının ödülü ise haftanın sonu gelindiğinde oylama sonucunda birinci olan anne adayının ise tüm doğum masrafları karşılanacak.

Bebeğim Yolda İletişim Telefon Bilgileri

Bebeğim Yolda programına telefonla katılmak için programın 0212’li bir iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak programın rejisine bağlanabilir; ardından Bebeğim Yolda ile canlı yayında konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bebeğim Yolda Canlı Yayın Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Bebeğim Yolda Başvuru Hattı Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Yaşanan yoğunluk sebebi ile Bebeğim Yolda iletişim telefon numarası üzerinden yapılan aramalarda hat düşmesi geç sağlanabilir. Program başlamasına yakın veya program başladıktan hemen sonra aramaya gayret edin!

Bebeğim Yolda Başvuru Formu Doldur

Bebeğim Yolda Başvuru Mail Adresi
Henüz yayınlanmamıştır.

Bebeğim Yolda programına katılmak için yukarıda bulunan Bebeğim Yolda telefon numaraları veya Bebeğim Yolda whatsapp hattı numarası bilgilerinden yaşamış olduğunuz elim olayı bildirebilirsiniz. Eğer Bebeğim Yolda programına stüdyo konuğu olmak isterseni atv stüdyolarına gitmeniz gerekmektedir.

Bebeğim Yolda WhatsApp Başvuru Hattı

Bebeğim Yolda programına Bebeğim Yolda WhatsApp hattı üzerinden ulaşmanız da mümkündür. WhatsApp hattı üzerinden fotoğraf, video, ses kaydı veya metin mesaj içerikli tüm mesajlarınızı kolayca Bebeğim Yolda’ya mesaj gönderebilirsiniz.

Bebeğim Yolda WhatsApp Başvuru Hattı Telefon Numarası
Henüz yayımlanmadı. (Tamamen ücretsizdir.)

Unutmadan söyleyeyim; Bebeğim Yolda WhatsApp hattı üzerinden maalesef ki programa anlık arama yapamazsınız. Eğer direkt olarak Buugün Düğünümüz Var canlı yayınına telefonla katılmak istiyorsanız yukarıda paylaştığım Bebeğim Yolda canlı yayın telefon numarası ile işlem sağlayabilirsiniz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap