Ben Bilirim İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Ben Bilirim İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Son yıllarda televizyon izleyicilerinin yarışma programlarına olan yoğun ilgisinden ötürü TV program yapımcıları da peş peş yeni yarışma formatlarını televizyon ekranlarına taşımaya devam ediyor. Yepyeni bir bilgi yarışma programı olan Ben Bilirim, TV 360 ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Yarışmacıların “Ben Bilirim” diyerek büyük bir mücadele verdiği yarışma programı hafta içi her akşam yayınlanıyor. Yayınlandığı ilk günden beri ilgi odağı olan yarışmanın iletişim telefon numaraları da en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Bugünkü yazımızda Ben Bilirim İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaralarını sizler için araştırdık ve yarışmayla ile ilgili edindiğimiz tüm detayları paylaşıyoruz.

Yeni bir yarışma programı olan Ben Birim’i TV 360 ekranlarında Alper Ateş sunuyor. Peki Alper Ateş kimdir? Sizi merakta bırakmayalım ve hemen başarılı sunucu hakkında ki bilgileri kısaca vermeye çalışalım.
1982 Samsun doğumlu olan Alper Ateş’i, editör, sunucu ve spiker olarak tanıyoruz. Daha önceleri Bloomberg televizyonunda sunduğu “Süper Bulmaca” yarışmasıyla da hatırlayacağınız ünlü sunucu, bu yarışmayı tam 700 bölüm sunarak başarılı bir program gerçekleştirmiştir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon Bölümü mezunu olan Alper Ateş, birçok kurumdan en iyi sucu ödülünü de alarak kariyerini başarılı bir şekilde TV 360 ekranlarında devam ettirmektedir.

Ben Bilirim İletişim Bilgileri

TV 360, hayata ve inşalara dokunan özgün programları, çeşitli yarışmalar, yerli ve yabancı diziler, belgeseller ve daha birçok farklı programları seyircileri ile buluşturuyor. Her tarz hitap eden müzik programları, ebeveynlere rehber olacak çocuk programları ve sağlık programları ile dolu dolu bir yayın içeriğine sahip olan TV 360 her geçen gün artan izleyici kitlesiyle de adından epeyce söz ettiriyor. Bu başarılı yapımlardan biri olan Ben Bilirim yarışma programı da çok kısa bir süre içinde geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran programların başında geliyor.

Ben Bilirim yarışma programının şu an için iletişim telefon bilgileri maalesef bulunmuyor. Yarışma programına katılmak için TV 360’ın telefonlarından ya da yarışma başvuru formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

TV 360 İletişim Telefon Numarası:

0 212 449 30 30 (Tamamen ücretsizdir.)

TV 360 E-posta:

izleyicitemsilcisi@tv360.com.tr

Ben Bilirim WhatsApp Hattı

Alper Ateş’in sunumuyla hafta içi her akşam saat 20.00’da yayınlanan Ben Bilirim yarışma programının ne yazık ki whatsaap hattı şimdilik bulunmuyor. Programa yarışmacı olarak katılmak içi aşağıda verdiğimiz başvuru formu linkine girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ben Bilirim Başvuru Formu:

https://www.tv360.com.tr/benbilirim

Bir önceki yazımız olan TRT Rastgele Yarışması İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap