Bugün Düğünümüz Var İletişim Telefon Numarası ve Başvuru Formu

Selam kızlar! Bugün sizlere daha bu sezon başlamasına rağmen izlenme rekorları kıran tatlı bir yarışma programı olan Bugün Düğünümüz Var programından bahsedeceğim. 2018 yılından Ağustos ayında TV8 ekranlarında yayın hayatına başlayan ve gelinlerin düğünleri ile yarıştığı Bugün Düğünümüz Var programı, hafta içi her gün saat 13.15’de yani sabah kuşağında yayınlanmaktadır. Gelin hep birlikte Bugün Düğünümüz Var programı iletişim telefon numarası ve Bugün Düğünümüz Var başvuru formu doldur sayfası ile ilgili detaylara bakalım.

Milyonlarca kişinin başvuru yaptığı program olan Bugün Düğünümüz Var programında gelinler düğünleri, kına geceleri, gelinlikleri ve daha birçok düğün detayı ile yarışmaktalar. Halktan tarafsız bir şekilde seçilen iki kadın jürinin oylamaları ve gelinlerin birbirlerini oylamaları ile kazananın belirlendiği yarışmada her gün heyecan dolu puanlama anı yaşanıyor.

Bugün Düğünümüz Var Yarışması Büyük Ödülü Ne?

Bugün Düğünümüz Var programının ödülü ise 20.000 TL’dir. Her hafta 5 farklı yarışmacı 20.000 TL ödül için kıyasıya yarışacaklar.

Bugün Düğünümüz Var İletişim Telefon Bilgileri

Bugün Düğünümüz Var programına telefonla katılmak için programın 0212’li bir iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak programın rejisine bağlanabilir; ardından Bugün Düğünümüz Var ile canlı yayında konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bugün Düğünümüz Var Canlı Yayın Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Bugün Düğünümüz Var Başvuru Hattı Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Yaşanan yoğunluk sebebi ile Bugün Düğünümüz Var iletişim telefon numarası üzerinden yapılan aramalarda hat düşmesi geç sağlanabilir. Program başlamasına yakın veya program başladıktan hemen sonra aramaya gayret edin!

Bugün Düğünümüz Var Başvuru Formu Doldur
Yarışmaya başvuruda bulunmak için e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Bugün Düğünümüz Var Başvuru Mail Adresi
Henüz yayınlanmamıştır.

Bugün Düğünümüz Var programına katılmak için yukarıda bulunan Bugün Düğünümüz Var telefon numaraları veya Bugün Düğünümüz Var whatsapp hattı numarası bilgilerinden yaşamış olduğunuz elim olayı bildirebilirsiniz. Eğer Bugün Düğünümüz Var programına stüdyo konuğu olmak isterseni atv stüdyolarına gitmeniz gerekmektedir.

Bugün Düğünümüz Var WhatsApp Başvuru Hattı

Bugün Düğünümüz Var programına Bugün Düğünümüz Var WhatsApp hattı üzerinden ulaşmanız da mümkündür. WhatsApp hattı üzerinden fotoğraf, video, ses kaydı veya metin mesaj içerikli tüm mesajlarınızı kolayca Bugün Düğünümüz Var’ya mesaj gönderebilirsiniz.

Bugün Düğünümüz Var WhatsApp Başvuru Hattı Telefon Numarası
0543 743 07 43 (Tamamen ücretsizdir.)

Unutmadan söyleyeyim; Bugün Düğünümüz Var WhatsApp hattı üzerinden maalesef ki programa anlık arama yapamazsınız. Eğer direkt olarak Buugün Düğünümüz Var canlı yayınına telefonla katılmak istiyorsanız yukarıda paylaştığım Bugün Düğünümüz Var canlı yayın telefon numarası ile işlem sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çağla Şikel ile Yeni Bir Gün İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap