Çarkıfelek İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Çarkıfelek İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Dünya genelinde 40 yılı aşkındır devam eden yarışma programlarından biri olan Çarkıfelek, Türk televizyonlarında da yayınlamaya başladığın tarihten itibaren en fazla takip edilen yarışmalardan biridir. Her sezon ilgiyle takip edilen yarışmanın kanal değiştirmesi ve başvuru sürecinin farklı olması, yarışmaya katılmak isteyen yarışmacı adayları tarafından merak edilmekte. Yarışma hakkında tüm detayları ve Çarkıfelek   İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı irtibat numarasının en güncel halini bulabileceğiniz yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.

2019 yılı içinde Kanal D ekranlarında görmeye başladığımız yarışma, Mehmet Ali Erbil ile özdeşleşerek yoğun bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Yayınladığı sezonlar itibariyle çeşitli format değişikliklerine giden yarışma programının ana mantığında bir değişiklik yapılmamıştır. Katılan yarışmacıların çeşitli hediyeler kazandığı ve bireysel olarak yarıştıkları programda, sorulan kelime, atasözü ve deyimleri bulmaya çalışan yarışmacıların gösterdikleri performans ile birlikte yarışmanın sunucusu ve hostesinin katılımıyla hayli eğlenceli geçmektedir.

Kanal D’de yayınlamaya devam eden yarışma programı, Emre Karayel ve güzel hostesi Emel Özışık tarafından başarıyla yönetilmekte ve her hafta hem büyük bir heyecan hem de kahkaha dolu dakikalar geçirmemizi sağlamaktadır. Özellikle sempatik ve kendine özgü sunumuyla dikkatleri üzerine çeken yarışmanın hostesi oldukça büyük ilgi görmekte ve yarışmanın keyifle izlenmesine neden olmaktadır. Yarışmada kazanılan beyaz eşya, ev aletleri, telefon ve teknoloji seti gibi hediyeler tüm yarışmacıları oldukça tatmin etmekle beraber, yarışmanın final bölümünde seçilen zarfın içinde otomobil kazanma şansı ise heyecanı doruğa çıkarmaktadır.

Çarkıfelek İletişim Telefon Bilgileri

Her hafta pazartesi ve salı günleri saat 20.00’de Kanal D ekranlarında yayınlanan yarışma programına katılmak için Çarkıfelek başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Yarışamaya ait özel bir telefon numarası ne yazık ki bulunmuyor. Ancak 24 saat hizmet veren Kanal D müşteri hizmetleri telefon numarasından arayarak öneri, şikâyet veya yarışmayla ilgili detaylı bilgilere ulaşmanız mümkün.

Çarkıfelek BAŞVURU Formu:

https://www.kanald.com.tr/carkifelek/carkifelek-basvuru-formu

Kanal D Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası:

0212 478 00 88

Çarkıfelek WhatsApp Hattı

Yayınlandığı her hafta büyük bir izleyici kitlesi tarafından izlenen ve katılan yarışmacıların birbirinden güzel hediyeler kazandığı yarışma programı Çarkıflek Whatsaap hattı numarası maalesef bulunmuyor. Programa katılmak için yukarıda verdiğimiz başvuru formunu doldurabileceğiniz gibi Kanal izleyici temsilcisi telefon numaralarından veya e-posta yoluyla program hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kanal D İzleyici Temsilcisi İletişim Mail Adresi:

izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr

Bir önceki yazımız olan Aileler Yarışıyor İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 yorum yapılmış.

  1. Sedat dere 29 Temmuz 2019
  2. Mustafa 29 Temmuz 2019

Bu yazıya yorum yap