Damat Bayıldı İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Damat Bayıldı İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Merhaba Hanımlar,

Türk televizyonlarının gündüz kuşağı programlarının arasında en çok izlenen yapımlar genellikle yemek yarışmaları oluyor. Özellikle gelin ve kayın validelerin katıldığı yarışmalar ise TV izleyicilerini ekranlara kilitlemeyi başarıyor. SHOW TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanmaya başlayacak olan Damat Bayıldı ise farklı formatıyla şimdiden merak konusu oldu. Gelin ve kayın validelerin yanı sıra bu defa damatların yarıştığı bir program olacak.

Yeni sezona bomba gibi düşmeyi hedefleyen bu eğlenceli yemek yarışmasının en çok merak edilen konularından biri de yarışama başvuru şartları ve nasıl başvuru yapılacağı konusu. Damat Bayıldı İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı ile ilgili tüm detayları sizler için araştırarak kapsamlı bir yazı hazırladık. Şimdi gelin Damat Bayıldı hakkında ki tüm detayları hep birlikte inceleyelim…

Hatırlayacağınız üzere yıllardır ekranlarda olan Yemekteyiz yarışmasının başarılı sunucusu Onur Büyüktopçu, programın son yayınladığı kanal olan TV8’den ayrılarak koltuğunu Seda Sayan’a devretmişti. Başarılı ve yakışıklı sunucu daha önce yayınlanmamış bir formatla Show TV’de yepyeni bir yemek yarışmasıyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kendi kişisel sosyal medya hesabında “Geliyoruz!” diyerek paylaşım yapan Onur Büyüktopçu, yeni yarışmanın çok daha eğlenceli olacağınız ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşacağını belirtiyor.
Yapımcılığını DNCC Medya’nın üstlendiği Damat Bayıldı, yeni sezonda gündüz kuşağı programları arasında en çok izlenecek yapımlara aday diyebiliriz. Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği program, Eylül ayında Show TV ekranlarında yayınlamaya başlayacak.

Damat Bayıldı İletişim Telefon

Onur Büyüktopçu’nun başarılı sunumuyla ekranlara gelecek olan Damat Bayıldı’nın formatında; gelinler ve kayın valideler yemek hazırlayacak ve damat bey annesinin yemeğini yoksa eşinin yemeğini daha çok beğenecek. İşte kritik durum burası. Ünlü sunucu yarışmacılar arasında adaletsiz puan yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam ederken bir yandan da sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek.
Yeni sezonda ekranlarda görmeye başlayacağımız Damat Bayıldı yemek yarışmasının şimdilik 0 212’li bir irtibat telefonu bulunmuyor. Programa katılmak için Show TV’nin resmi internet sitesinden başvuru yapılabileceği gibi yarışmanın Whatsapp numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Damat Bayıldı İletişim WhatsApp Hattı

Ünlü sunucu Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla Show TV ekranlarında Eylül ayında yayınlamaya başlayacak olan yemek yarışmasına başvuruda bulunmak için yarışmanın başvuru formunu doldurabilir veya aşağıda verdiğimiz Damat Bayıldı WhatsApp Hattı üzerinden de daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Damat Bayıldı WhatsApp Hattı:

05315127272 (Tamamen ücretsizdir.)

Bir önceki yazımız olan The Taste Türkiye İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap