Deryalı Günler İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Selam hanımlar! Yıllardır ekranların en sevilen isimlerinden biri olan Derya Baykal, 2018 yılının Haziran ayı itibari ile sabah kuşağında yayımlanan Deryalı Günler isimli programı ile Show TV’de sevenleri ile buluşmaktadır. Bu yazımda sizlerle el işi, yemek tarifi, örgü ve evinizde yapabileceğiniz yüzlerce işe yarar tarifin paylaşıldığı program olan Deryalı Günler iletişim telefon numarası ve WhatsApp hattı gibi bilgileri vereceğim.

Deryalı Günler programında Derya Baykal’ın marifetli ellerinden çıkan harika yemekler, örgüler ve el işlerinin dışında programa her gün farklı farklı konularda uzman olan doktor, profesör ve tasarımcılar da konuk olmaktadır.

Televizyon ekranlarının el işi konusunda en becerikli ismi olan ve cana yakın samimiyeti ile sanki evimizde gibi izlediğimiz Derya Baykal; yeni kanalı ve yeni programında da dikiş, nakış, hobi, eski kıyafetleri değerlendirme ve farklı bir eşya haline getirme, hijyen ürünleri ile ilgili ipuçları ve evde yapması dakikalar süren ancak muhteşem lezzetli yemek tarifleri ile izleyenlerini sevindiriyor. Peki Deryalı Günler iletişim telefon numaraları ile Derya Baykal’a ulaşmak mümkün mü?

Deryalı Günler İletişim Telefon Bilgileri

Deryalı Günler programının 0212’li bir iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak programın rejisine bağlanabilir; ardından Derya Baykal ile canlı yayında konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yaşam, ev işleri ve el işleri hakkında tüm soru ve isteklerinizi bu hat üzerinden dilediğiniz gibi Deryalı Günler programına iletebilirsiniz.

Deryalı Günler Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 702 72 22 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Yaşanan yoğunluk sebebi ile Deryalı Günler iletişim telefon numarası üzerinden yapılan aramalarda hat düşmesi geç sağlanabilir. Program başlamasına yakın veya program başladıktan hemen sonra aramaya gayret edin!

Deryalı Günler WhatsApp Hattı

Derya Baykal’a Deryalı Günler WhatsApp hattı üzerinden ulaşmanız da mümkündür. WhatsApp hattı üzerinden fotoğraf, video, ses kaydı veya metin mesaj içerikli tüm mesajlarınızı kolayca Derya Baykal’a gönderebilirsiniz.

Deryalı Günler WhatsApp Hattı Telefon Numarası
0549 648 08 88 (Tamamen ücretsizdir.)

Unutmadan söyleyeyim; Deryalı Günler WhatsApp hattı üzerinden maalesef ki programa anlık arama yapamazsınız. Eğer direkt olarak Deryalı Günler canlı yayınına telefonla katılmak istiyorsanız yukarıda paylaştığım Deryalı Günler canlı yayın telefon numarası ile işlem sağlayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış.

  1. Deniz Göksel 8 Temmuz 2018
  2. Zühal akbulut 8 Temmuz 2018
  3. omer 8 Temmuz 2018
  4. Haytice zeyrek 8 Temmuz 2018

Bu yazıya yorum yap