Efsane Aile İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Efsane Aile İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Değerli takipçilerimiz,
Bugünkü yazımızda; FOX TV’nin çok sayıda izleyici ekranlara kilitleyen, formatı ile adından epeyce söz ettirmeyi başaran yeni yarışma ve eğlence programlarından biri olan Efsane Aile İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaralarından ve başvuru aşamalarının detaylarından bahsedeceğiz. Bu eğlenceli program hakkında merak ettiğiniz tüm detayları yazımızın devamında bulacaksanız. Şimdiden keyifli okumalar dileriz…

Eskiden yayınlanan İlk Buluşma yarışmasının yenilenen formatıyla izleyicilerinin karşısına çıkan ve 7‘den 70‘e herkesin beğenerek takip ettiği Efsane Aile, her hafta FOX TV ekranlarında yayınlanıyor. Sunucu koltuğunda Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’in yer aldığı bu eğlenceli yarışma, sıra dışı formatıyla izleyicilerinin beğenisini topluyor.

Çevrenizdeki kişilere şaka yapmaktan hoşlanıyor, hayatınıza yeni bir heyecan katmak istiyor veya unutamayacağınız eğlenceli bir anı yaşamak istiyorsanız bu yarışma tamda size göre diyebiliriz. Sizde anne, baba, arkadaş, kardeş veya sevgilinize sucuların desteğiyle şaka yapmak istiyorsanız Efsane Aile yarışma programına katılabilirsiniz.

4 aşamadan oluşan ve şaka yapmak için seçtiğiniz kişinin “kurban” olarak adlandırıldığı yarışmanın ödülleri de bu aşamalar göre belirlenmektedir. Geçtiğiniz her aşamayla ödülünüz artıyor ve o aşamanın ödülünü alamaya hak kazanıyorsunuz. Tüm aşamaları başarıyla tamamladığınızda alacağınız apara ödülü de artıyor. Ancak kurbanınız 2 aşamayı geçtiyse ve onu 3. Aşamaya geçmeye ikna edemediyseniz yine de ilk iki aşamanın ödülünü kazanmış oluyorsunuz.

Efsane Aile İletişim Bilgileri

Yetenekli sunucuların eğlenceli sunumu ile kahkaha dolu dakikalar geçirmenizi sağlayan Efsane Aile yarışma programının 0 212’li bir irtibat telefonu şu an için bulunmuyor. Ancak aşağıda verdiğimiz Efsane Aile İletişim WhatsApp Hattı üzerinden yarışmaya başvuru yapabilir ve seçtiğiniz bir yakınınıza şaka yaparak eğlence dolu dakikalar geçirme şansını bulabilirsiniz. Program hakkında görüş, öneri veya şikâyet için ise FOX TV izleyici telefonlarından ulaşarak program hakkında diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

FOX TV Müşteri Hizmetleri İzleyici İrtibat Numarası:

0 212 414 90 00(Tamamen ücretsizdir.)

Efsane Aile İletişim WhatsApp Hattı

FOX TV’nin yaza damgasını vuran ve sevilerek izlenen yarışma programına başvuruda bulunmak için Efsane Aile WhatsApp Hattı numarasını kullanabilirsiniz. Bunun için sizin ve şaka yapacağınız kişinin bazı kişisel bilgilerini whatsAap üzerinden kanal yetkililerine ulaştırmanız yeterli. Eğlencenin doruğunda bir gün geçirmek için Efsane Aile programına katılabilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Efsane Aile WhatsApp Hattı:

0539 414 40 25 (Tamamen ücretsizdir.)

Bir önceki yazımız olan 3'te 3 Bir Zamanlar İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap