Enpara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Enpara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Türkiye finans sektöründe şubesiz bankacılık hizmetleri ile ön plana çıkan QNB Finansbank’ın Enpara sistemi giderek yayınlaşıyor. Dolaysıyla çok sayıda Enpara müşterisi, karşılaştıkları problemleri banka yetkilileriyle görüşmek için Enpara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaralarını araştırıyor. Bugünkü yazımızda hem Enpara müşterisi olmak isteyen takipçilerimize hem de Enpara kartı ile sorun yaşayan takipçilerimize yardımcı olmak amacıyla Enpara çağrı merkezi iletişim telefon numaralarını paylaşıyoruz.

2012 yılında QNB Finansbank tarafından kurulan Enpara sistemi, ülkemizde faaliyet gösteren bireysel bankacılık sistemlerinden biridir. Para transfer işlemlerinin düşük tutarlı olması, hızlı EFT ve havale seçenekleriyle Türkiye’de en çok tercih edilen bankacılık hizmetleri arasında yer alan Enpara, müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm bulmak amacıyla mobil ve internet bankacılığı hizmeti sunmaktadır. Hemen hemen tüm EFT işlemlerinin ücretsiz olması ve 7/24 hizmet veren çağrı merkeziyle tercih edilen Enpara, kullanıcılarının adreslerine giderek sunduğu hizmetle dolayısıyla da en çok tercih edilen banka kartlarından biri olarak dikkat çekiyor. Peki Enpara müşteri hizmetleri teflonuna direk olarak nasıl bağlanılır? Şimdi gelin bu sorunun cevabını hep birlikte inceleyelim.

Enpara İletişim Bilgileri

Enpara müşteri hizmetleri, çağrı merkezi üzerinden sesli yanıt sistemiyle müşterilerini yönlendirmekte ve ilgi menü üzerinden kullanıcılarının işlemlerini gerçekleştirmektedir. Eğer otomatik olarak çözülmeyen sorunlar varsa müşteri temsilcisine bağlanılmakta ve gerekli işlemler kolayca yapılabilmektedir. Bunun için aşağıda verdiğimiz Enpara Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon numarasını arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir, Enpara kart başvurusu yaparak randevu oluşturabilirsiniz. Hafta için mesai saatleri içinde bulunduğunuz adres bilgilerini Enpara müşteri temsilcisine vermeniz yeni bir kart sahibi olmanız için yeterlidir. Oluşturduğunuz randevu saatinde Enpara yetkilisi adresinize kadar gelip gerekli form doldurma işlemlerini gerçekleştirecektir.

Enpara Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

0850 222 3663

Enpara WhatsApp Hattı

Enpara sistemine dahil olmak veya mevcut kartınızla ilgili bir sorunla karşılaştığınız zaman irtibat kuracağınız herhangi bir whatsaap hattı bulunmuyor. Kayıp-çalıntı kart bildirimi, ATM’lerde yaşadığınız çeşitli sorunları, yeni kart talebi veya diğer bankacılık hizmetleriniz için yukarıda verdiğimiz 0850’li müşteri temsilcisi telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Ayrıca eğer ilk kez Enpara kart başvurusu yapmak istiyorsanız diğer bir seçenek ise aşağıda verdiğimiz formu doldurarak kart talebinizi banka yetkililerine ulaştırabilirsiniz.

Enpara İletişim

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/iletisim

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 yorum yapılmış.

  1. ramazan 27 Ekim 2019

Bu yazıya yorum yap