Evidea Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Son dönemlerde sadece internet üzerinden ürünlerini satan firmalar çoğaldı. Çoğunlukla A’dan Z’ye her türlü ürünü barındıran siteler hizmetleri ile de göz dolduruyor. Branşlaşan ve tek bir sektörde hizmet verenler ise daha çabuk yükseliyor. Evidea da işte böyle bir site… Dekorasyon ve ev ürünleri satan güvenilir sitelerden biridir. İstanbul’da iki mağazası bulunan firma, ister mağazalarından ister internet üzerinden alışveriş yaptığınızda ve ürünlerden memnun kalmadığınızda 14 gün içinde iade garantisi veriyor.

Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan firma, bu konuda oldukça titiz çalışıyor. Türkiye’nin ev dekorasyonu ve ev ürünleri satışı konusunda hızla yükselen Evidea markası herhangi bir sorun ile karşılaşıldığı zaman size vereceğimiz iletişim bilgilerinden kolaylıkla ulaşabilir, Evidea müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Yeni ev kuranların, evinde değişiklik yapmak isteyenlerin rehber sitesi haline gelen Evidea’yı uygun fiyatları ve satış sonrası destekleri ile de göz dolduruyor. Özellikle mobilyaların nakliye ve kurulumu konusunda da destek veren firma Ayrıca müşteri hizmetlerinden mağazalara ait bilgiler alınabilir. Hangi mağazanın nerede olduğu, mağazaların irtibat numaraları öğrenilebilir. Kargonuz gelmediyse kargonuzu sorabilir veyahut siparişinizi iptal ettirebilir, iade alabilirsiniz.

Evidea Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Evidea müşteri hizmetlerine ücretsiz 0 850 532 22 22 numarasından hafta içi ve hafta sonu cumartesi olmak üzere haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Çağrı merkezine saat: 09.00 ile 18.30 arasında kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul’da bulunan Evidea mağazalarına posta yolu ile de ulaşma şansınız var.

İçerenköy Mahallesi, Değirmen Yolu Cd. No:37 Kat:1, 34752 Ataşehir/İstanbul ya da Maltepe’deki Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Cd. No:16, 34846 Maltepe/İstanbul adresinde bulunan şubelerine mektup ile dilek, istek ve şikayetleri bildirerek sorunlarınızın çözümlenmesini sağlayabiliriz.

Evidea Telefon Numarası:

Ev dekorasyonu ile yeni trendleri son gelişmeleri yakından takip eden Evidea çağrı merkezi müşterilere pazartesinden cumartesiye haftanın 6 günü hizmet vererek tüm istek ve şikayetlere hızlı çözümler üretmeye devam etmektedir.

0 850 532 22 22(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Evidea WhatsApp Hattı

Ev dekorasyonu ve ev ürünleri satışı yapan Evidea’nın maalesef ki whatsApp hattı bulunmuyor. 0 850 müşteri hizmetleri ile irtibata geçebileceğiniz Evidea’ya yukarıda verdiğimiz adresleri ile posta yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Defacto Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap