EVKUR Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Cep telefonlarından televizyon modellerine kadar çeşitli teknolojik ürünlerin yanı sıra, spor aletleri, koltuk takımları ve ev eşyaları bulunduran Evkur, 1972 yılından beri hizmet veriyor. Faaliyetlerine Murat Halı Mağazaları ismiyle başlayıp sonrasında Evkur Alışveriş Merkezleri adını alan şirketin hali hazırda toplamda 90 mağazası bulunur. Akla gelen her ürünün bulunabileceği mağazaların 30 tanesi İstanbul’da olup diğer 60 mağaza ise 40 kente yayılmış durumdadır.

Müşterilerine sağladığı güvenilir olma duygusunun yanında yerli ve yabancı birçok markanın satışı Evkur başarısından gelir. 68.000 ürünün satışı söz konusu olurken müşteri hizmetleri de her daim yardım sağlamaktadır. 2019 yılına 3600 çalışanıyla giren Evkur, güçlü finansal yapısıyla birlikte sunduğu ödeme seçenekleriyle de adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Özellikle hiç peşinatsız bir anlayışla kredi kartı olmaksızın dahi alışveriş yapılabiliyor. Belirli ürünlerin tüm kargo bedelleri şirket tarafından sağlanırken kişiye özel sunulan özel taksitlerde zahmetsiz satın almayı beraberinde getiriyor.

Ayrıca Evkur üzerinden alışveriş yapılması için kredi kartına da ihtiyaç yok. İstenmesi halinde ürünlerin teslimlerinde hiçbir doğrudan Evkur yetkili de olabiliyor. Kargo şirketleriyle uğraşmadan da Evkur teslimatı seçeneğiyle güvenli bir şekilde ürünlere sahip olunabilir. Ürünlerde herhangi bir arıza çıkması halinde ise 6 ay içerisinde ürün değişimleri gerçekleşiyor.

Evkur Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Koşulsuz bir şekilde iade ve değişim imkanları da sağlayan Evkur, hemen her ev eşyasında en cazip firmalar arasında gösteriliyor. Evkur müşteri hizmetleri için 0212 473 46 46 numarasını arayabilir, var olan tüm imkanları sorabilirsiniz. Arzu edilmesi halinde internet sitesi üzerinden de güvenli alışveriş olanağı veren Evkur, belirli tarihler arasında da indirimler ürünler satışını devam ettiriyor. Ayrıca Evkur web sitesi üzerinden iletişim sayfasında bulunan formun doldurulmasıyla da müşteri hizmetlerine ulaşılması söz konusudur.

Evkur Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası:

0212 473 46 46(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Evkur WhatsApp Hattı

Yaygın şubeleri ve profesyonel hizmet anlayışıyla hizmetlerini sürdürün Evkur’un WhatsApp hattı şu an için bulunmuyor. Yukarı da verdiğimiz 212’li müşteri hizmetleri irtibat telefonlarından firmaya ulaşabilir ve firmayla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Profesyonelliğin gerekliliklerini tam anlamıyla yerine getiren yerli ve milli firma Evkur, sorunsuz teslimat anlayışıyla birlikte çeşitli sosyal medya kanalları ve mobil uygulamalardan erişim imkânı sunuyor. Bunun haricinde başta Facebook olmak üzere Twitter, Facebook ya da Youtube hesaplarından da iletişime geçebilir, isteklerinizi yetkililere kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

6 yorum yapılmış.

  1. Aykut aksungur 13 Haziran 2019
  2. Gonul 13 Haziran 2019
  3. Ebru 13 Haziran 2019
  4. Ayse 13 Haziran 2019
  5. Mustafa yılmaz 13 Haziran 2019
  6. Vahddttinbadur 13 Haziran 2019

Bu yazıya yorum yap