EYS İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

EYS İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

TV8 ekranlarında ilgiyle izlenen Eser Yenenler show, yeni sezonda da izleyicileriyle buluşuyor. Amerikan usulü bir talk show programı olan EYS Show, Eser Yenenler’in başarılı sunumuyla televizyon izleyicilerini ekrana kilitlemeyi başarıyor. Peki, programa ulaşabileceğiniz iletişim kanalları nelerdir? İşte bu yazımızda sizlere EYS iletişim telefon numarası ve whatsApp hattı numarası gibi Eser Yenenler Show’a ulaşabileceğinizi iletişim yollarını detaylı bir şekilde paylaşacağız. Dilerseniz şimdi programın formatına kısaca bir göz atalım…

Hatırlayacağınız üzere daha önce yine TV8 ekranlarda beğenerek izlediğimiz “3 Adam” programı, ayrılmaz üçlü olarak bilinen; İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Esre Yeneler tarafında sunuluyordu. Çok kısa bir süre içinde geniş bir hayran kitlesine ulaşan program daha sonra yayında kaldırıldı ve yeni bir formatla bambaşka bir program yayınlanmaya başladı. Eser Yenenler’in tek başına sunuculuğunu yaptığı ETS Show, her Cuma akşamı 23.15’de TV8 ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.

Ünlü konukların ağırlandığı ve birbirinden ilginç konu ve sohbetlerin geçtiği programı izleyen seyirciler keyifli vakitler geçiriyor. İlk yayınlandığı günden itibaren çok sevilen EYS Show’un formatında birçok kısım bulunuyor. Bu kısımlardan biri de izleyicilerden gelen ihbar videoları ve mesajları. Sizlerde çektiğiniz komik ve ilginç videoların EYS Show’da yayınlanmasını istiyorsanız aşağıda verdiğimiz EYS iletişim telefon numarası ve whatsApp hattı numaralarında program editörlerine ulaşabilir ve elinizdeki videoları milyonlarla paylaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

EYS İletişim Bilgileri

Yıllardır televizyon ekranlarında görmeye alıştığımız Eser Yenenler’in yeni talk show programı olan EYS Show, çok ilginç bir konsepte sahip televizyon programlarından biri olarak dikkat çekiyor. 3 farklı bölümden oluşan program içeriğinde “şehiriçi hatıra köşesi”, “itiraf köşesi” ve “linç et köşesi” izleyicilerin programı daha keyifli izlemesini sağlıyor. EYS Show’a direkt olarak bağlanabileceğiniz 212’li bir numara bulunmuyor. Ancak dilerseniz TV8’in izleyici telefon numaralarından arayarak program hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

TV8 İzleyici Hattı

0(212) 987 30 70(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

TV8 Tel

0(212) 304 88 88(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

EYS WhatsApp Hattı

Eser Yenenler Show programına arkadaşlarınızla yaşamış olduğunuz ilginç videoları veya ilgi çekici komik mesajları göndermek istiyorsanız, programın Whatsaap hattını kullanabilirsiniz. Üstelik EYS Whatsaap hattı numarasına istediğiniz saatte 7/24 dilediğiniz görüntüleri iletmeniz de mümkün.

EYS WhatsApp Hattı Telefon Numarası

0531 381 83 38(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Bir önceki yazımız olan A Haber İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap