Fibabanka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Finansbank’ın eski sahibi Hüsnü Özyeğin tarafından 2010 yılında Fiba Grup çatısı altında kurulan Fibabanka, “Bireysel” ve “Kurumsal” olarak 2 farklı dalda müşterilerine hizmet veriyor. Finans sektöründe çok yeni olan banka müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Peki, Fibabanka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaraları nelerdir? İşte bugünkü yazımızda her geçen gün daha da büyüyerek şube sayısını artıran Fibabanka iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye genelinde toplam 74 şubesiyle müşterilerine bankacılık hizmeti sunan bankanın çok sayıda ATM’side bulunuyor. Fibabanka şubelerinin bulunduğu bazı büyük iller ise şunlardır:

İstanbul, Ankara, Adana, Atalya, İzmir, Konya, Manisa, Düzce, Muğla, Tekirdağ, Kayseri, Gaziantep, İçel, Trabzon, Diyarbakır, Denizli, Kocaeli ve Bursa. Bankanın şubeleri dışında Fibabanka telefon bankacılığı ve internet bankacılığı ile de çok sayıda ki bankacılık hizmetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer şubeye gitmeye vaktiniz yoksa ve acil çözüm bulmanız gereken finansal sorunlarınız varsa 7/24 hizmet sunan Fibabanka müşteri temsilcilerine bağlanabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka İletişim Bilgileri

Fibabanka’nın 444’lü çağrı merkezi aracılığıyla kayıp-çalıntı kart bildirimi, şifre değiştirme, kredi kartı borç sorgulama, internet veya telefon bankacılığı ile ilgili şifre oluşturma gibi işlemlerin yanı sıra, istek, talep, öneri ve şikayetleriniz de yine bu çağrı merkezi telefon numarasını arayarak yapabilirsiniz.
Eğer Fibabanka müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmak istiyorsanız vereceğimiz kısa iletişim yolunu kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikle 0850 222 77 77 nolu Fibabanka müşteri temsilcisi telefon numarasını arayın ve sinyal sesinden hemen sonra önce 7yi sonra is 0’ı tuşlayarak çıkan menüden 6’yı tuşlamanız gerekir. Böylece Fibabanka müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanmış olacaksınız.

Fibabanka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

444 88 88(Tamamen ücretsizdir.)

Fibabanka WhatsApp Hattı

Türkiye’de 9 yıllık bir geçmişi olan Fibabanka’nın şu an için ne yazık ki herhangi bir whatsapp telefon numarası bulunmuyor. Banka yetkililerine ulaşmak, bankacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmek veya banka ile ilgili istek, talep ve şikayetlerinizi iletmek istiyorsanız yukarıda verdiğimiz 444’lü çağrı merkezi telefon numarasından veya 0850’li müşteri temsilcisi telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Fibabanka Müşteri Temsilcisi:

0 850 222 77 77(Tamamen ücretsizdir.)

Bir önceki yazımız olan Ekrem İmamoğlu İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap