Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri açısından en fazla teknolojiyi kullanan ve bankacılık sektöründe hızlı çözümler yaratma adına Ar-Ge çalışmalarını da yapan bir bankadır. Alo Garanti sloganı ile geliştirilen telefon bankacılığına ister evinizden, ister ofisinizden isterseniz sokakta kolaylıkla ulaşabilir ve her türlü sorununuza destek alabilirsiniz. Alo Garanti Müşteri Hizmetleri’nin diğer bankalardan farkı ise sesle yönlendirme imkanınızın olmasıdır. Kısacası rakamları tuşlamak ile uğraşmazsınız.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası hem 444’lü hattı hem de 0 850’li hattı olmak üzere 2 hat bulunmaktadır. Alo Garanti, 444 0 33 ve 0850 222 0 333 numaraları kullanmaktadır. Garanti Bankası müşteri hizmetlerine hızlı ulaşmak istiyorsanız birisi ses tanımlaması yaptırarak tuşlama işlemlerinden kurtulmak diğer ise menülerde zaman kaybetmeden 1, 3, 5 sayılarından herhangi birini tuşlamanız gerekiyor. Bu iki yöntem sayesinde vakit kaybetmeden direkt müşteri temsilcilerine ulaşmanız mümkün.
Alo Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri isterseniz hesap işlemlerinizi başlatın, ister yatırım işlemlerinizi yönlendirin, isterseniz fatura işlemlerinizi, isterseniz de kart işlemlerinizi gerçekleştirin. Döviz alım- satım işlemleri, vergi ödemeleri, havale ve eft ve diğer ödemeler içinde Alo Garanti müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Sorun ya da şikayetleriniz, kayıp ya da çalıntı kartlarınız içinde ilk önce aramanız gereken Alo Garanti numaraları aşağıda yer almaktadır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası:
0850 222 0 333(Tamamen ücretsizdir.) veya 444 0 333(Tamamen ücretsizdir.) numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz Garanti bankasının www.garanti.com.tr internet sitesi üzerinden iletişim formunu kullanarak da ulaşma şansınız bulunmakta.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri WhatsApp Hattı

Alo Garanti Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için ses doğrulaması yapmak gerekmektedir. Bu işlemi yapmak için Alo Garanti self-servis hizmeti ile sesinizi sisteme tanıtabilir ardından ses komutlarıyla çözüme ulaşabilirsiniz. Sesiniz sisteme tanımladıktan sonra uzun süreli işlemler gerektiren metin tanımlama bölümlerini atlar, direkt müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerini WhatsApp hattına taşıyan öncelikli bankalardan biridir. 0 530 104 34 33(Tamamen ücretsizdir.) numaralı telefonu whatsApp’a kaydederek Garanti Bankası’na ulaşabilir, ücretsiz olarak WhatsApp üzerinden destek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evidea Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 yorum yapılmış.

  1. Abit balk 17 Mayıs 2019

Bu yazıya yorum yap