Selam! Ben Aysıla, kendi halinde yaşamını sürdüren biriyim. Blogumda sizlerle hayat ipuçlarımı, güzellik sırlarımı, makyaj ve bakım tüyolarımı ve en güncel tesettür modası bilgilerini sizlerle paylaşıyorum. Sizlerle olabildiğince samimi bir şekilde hitap etmeye çalışıyor; hem yazılarıma yapmış olduğunuz yorumlar üzerinden hem de sitemde bulunan ‘Soru & Cevap’ bölümünden sormuş olduğunuz sorulara elimden geldiğince ve bilgimin yeteri kadarı ile yanıtlamaya çalışıyorum.

Unutmayın ki bu fani dünyada sizden önemli ve değerli kimse yoktur! Sizler de kendinize olabildiğince değer verin, kendinizi çoook sevin. Kendiniz için güzel kıyafetler almayı, kendinize her sabah uyandığınızda ve gece uyumadan önce milyorlarca kremleri sürmeyi hobi edinin. Kendinizi çevrenize beğendirmek için değil ayna karşısına geçtiğinizde kendinize aşık olmanız için değer verin ve bakımlar yapın!

Site üzerinde bulunan tüm iletişim yolları üzerinden benimle iletişime geçmekten asla çekinmeyin. Beni abla, kardeş veya dost olarak görebilir; hayata dair, bakım, makyaj, giyim ve sağlık gibi konular hakkında sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz. Ayrıca aşk meşk, gönül meseleleri gibi soru/sorunlarınıza Güzin abla kadar olamasa da kendi yaşam tecrübelerim ve fikirlerim çerçevesinde yardımcı olabilirim.

Blogumda her gün en az bir yazı yayımlamaya çalışıyorum, tabii bu rakam hep artabilir. Azıcık zor olacak ama blogumu takip etmeyi unutmayın! Ayrıca beni Twitter, Instagram ve Facebook hesaplarım üzerinden de takip edebilir; ulaşabilirsiniz.

Şimdilik benden bu kadar, hep harika yazılar ve güzel günler görmek dileğiyle; görüşmek üzeree! 🙂