Hayalimdeki Gelinlik Başvuru Formu ve İletişim

Star TV ekranlarında haftanın her günü sabah 10.45’te yayınlanan Hayalimdeki Gelinlik yarışması, yeni olmasına rağmen şimdiden kendine kemik bir izleyici kitlesi oluşturmuş durumda. Her hafta 5 adayın ödül kazanmak için yarıştığı programı, hayatımıza Artiz Mektebi yarışmasıyla giren ama Ufak Tefek Cinayetler dizisinden tanıdığımız Alican Aytekin sunuyor. Özellikle twitter, instagram gibi mecralarda Onur Büyüktopçu’ya benzerliği konuşuluyor.

Sunucu Alican Aytekin Kimdir?

Hayalimdeki Gelinlik Alican Aytekin

20 Ekim 1990 doğumlu olan Alican Aytekin İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden mezun olup ardından Müjdat Gezen’in tiyatro okulunda dersler almıştır. İlk sahneye çıkması Artiz Mektebi ve Komedi Türkiye yarışmasıyla olmuş ve yavaş yavaş tanınmaya başlamıştır. Asıl ününü ise Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile kazanmıştır.

Dizide Gökçe Bahadır’ın asistanı İlhan rolüyle yer almıştı. Başlangıçlarda kilit sahnelerde sıkça görülmüş ve beğeni toplamıştı. Kendisi akrep burcu, kilosu 80, boyu 1.79’dur.

Alican Aytekin Instagram Adresi: https://www.instagram.com/alicanaytekin/?hl=tr

Hayalimdeki Gelinlik Yarışma Formatı

Yarışmada her hafta beş kadın aday haftanın en şıkı olup büyük ödülleri kazanmak için kendilerine verilen bütçeleri kullanarak giyiniyorlar. Her gün çeşitli konseptlerde kombinler yarattıktan sonra jürinin karşısına çıkıp beğenilmek için mücadele verecekler.

Tabii bu mücadele sadece kıyafet ile bitmiyor. Yarışmacılar hayallerindeki gelinliğe kavuşmak için her gün saç ve makyajlarını da kıyafetlerine uygun yapıp saç-makyaj konusunda da yarışacaklar.

Yarışmanın jüri koltuğunda ise stil uzmanı Hakan Öztürk’ü görüyoruz.

Hakan Öztürk’ün instagram adresi: https://www.instagram.com/hknylcn/

Hayalimdeki Gelinlik Whatsapp Hattı

Yarışmaya başvurmak ya da yarışmayla ilgili sorularınız için yarışmanın whatsapp hattına mesaj atabilirsiniz.

Whatsapp hattı: 0 530 279 10 83

Hayalimdeki Gelinlik Başvuru Formu

Programa başvurmak için yukarıdaki whatsapp numarasını kullanabileceğiniz gibi, aşağıda vereceğimiz Star TV linkinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Yarışma için katılım şartları net olmasa da moda yarışması için uygun fiziksel özelliklere sahip olmanız katılım şartlarından sayılabilir.

Başvuru formunu dikkatli, eksiksiz ve gerçek bilgilerle doldurmanız çok önemli. Aksi taktirde seçildiğiniz halde son anda elenebilirsiniz. Formda sizin fizik özellikleriniz, hobileriniz, sevmediğiniz şeyler, evli olup olmadığınız, partnerinizin işi, ne kadar süre beraber olduğunuz gibi sorular yer alıyor. Ve sizin birkaç fotoğrafınız isteniyor.

Özellikle boyunuz, kilonuz, beden ölçüleriniz gibi bilgileri doğru yazmanız çok önemli. Tüm bu bilgilerden sonra başvuru formu linkini de verelim:

https://www.startv.com.tr/program/hayalimdeki-gelinlik/basvuru

Programı daha iyi takip edebilmek için instagram adresi: https://www.instagram.com/hayalimdekigelinlikstartv/?hl=tr

Bir önceki yazımız olan Kuaförüm Sensin Başvuru Formu ve Telefon Numarası başlıklı makalemizde Kuaförüm Sensin Başvuru Formu hakkında bilgiler verilmektedir.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap