IKEA Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Oturma odaları, yemek odaları ya da salon gruplarıyla mobilya sektörünün öncülerinden olan İKEA, İsveç merkezli olup 2005 yılından itibaren Türkiye’de de faaliyetlerini sürdürmektedir. Hali hazırda 48 farklı ülkede var olan 392 mağazayı kapsayan hizmet anlayışında kurumsal olmanın avantajlarını sağlıyor. Ürünlerin hem pratik yapıya sahip olması hem de mühendislik açısından harikalar yaratması da tercihleri bir hayli etkiliyor. Daha az bir yer kaplayan ürünlerin sayısının bir hayli fazla olması da dünya çapında İKEA markasının bilinirliliğine katkı yapmaktadır.
Bir evde gerekli olan tüm eşyaların bulunabileceği bir tarzda hazırlanan mağazalarda var olan konseptlerde cazibeyi arttırıyor. Aydınlatma ya da banyo ürünlerinden çalışma alanlarına kadar her türlü eşya ve aksesuarı bulabilmek söz konusudur. Ürünlerin eksik ya da hatalı olması durumunda değişimler hızlı bir şekilde yapılır. Ürünün beğenilmemesi halinde ise kargo ücreti İKEA tarafından ödenmek üzere 14 gün içinde ürün gönderimi yapılabilir. Bunun dışında 30 günlük sürede ise mağazalara ürünün teslim edilmesiyle koşulsuz iade yapılabilir.

İKEA Müşteri Hizmetleri

Başta İstanbul olmak üzere çeşitli kentlerde mağazaları bulunduran İKEA müşteri hizmetleri 09.00 ile 22.0 saatleri arasında haftanın her günü hizmet veriyor. Sizlerde var olan tüm problemleriniz için 444 4 532 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir, sorularınızı yönlendirebilirsiniz. Ayrıca internet sitesi üzerinden de iletişim formunun doldurulmasıyla irtibat kurulabilir. Bilgi talebi ya da şikâyet gönderileri için kullanılabilmesinin yanı sıra, öneri ve teşekkür kategorileri de bulunmaktadır. İletişim formunun eksiksiz bir şekilde tamamlanmasının ardından en geç 48 saat içinde geri dönüş yapılmaktadır. Belirtilen İKEA Müşteri Hizmetleri telefon numarası ya da e-mail aracılığıyla konuyla ilgili bilgi vermek için kişiye ulaşılır, isteklerin yerine getirilmesine hızlı bir şekilde başlanarak en kısa süre içinde çözüme ulaştırılır.

IKEA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

444 4 532(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

IKEA WhatsApp Hattı

Ürünlerin kaliteli bir şekilde teslim edilmesi ve gerekli görülmesi halinde montaj işlemlerini de sağlayan İKEA, sosyal medya hesapları üzerinden de hizmet sunar. İnternet mağazacılığı kullanımlarında her türlü uygulama üzerinden de bilgi alınabilir, hızlı bir şekilde ürünler hakkında sorular yanıtlanır. Ödeme seçenekleri ya da nakliye hizmetlerinin bilinmesi sağlanabilir. Bursa, İzmir, Bodrum, Adana, Ankara, Antalya ile birlikte İstanbul içi olarak Kartal, Bayrampaşa, Ümraniye mağazalarında ayrıcalıklı olanaklar sunulurken İKEA WhatsApp hizmeti de alınabilir.

Bir önceki yazımız olan PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 yorum yapılmış.

  1. Gülser karahan 26 Mayıs 2019
  2. Gülser karahan 26 Mayıs 2019

Bu yazıya yorum yap