Kapanmadan Kazan İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Kapanmadan Kazan İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Star TV’nin yeni yapımlarından biri olan Kapanmadan Kazan yarışma programı ekranlara adeta bomba gibi düştü diyebiliriz. Her cumartesi saat 20.00’de izleyiciyle buluşan eğlenceli yarışma programını ise sempatik sunucu Alp Kırşan Sunuyor. Yabancı formatlı bir yarışma olan Kapanmadan Kazan, yayınlandığı tüm ülkelerde büyük beğeni toplamayı başarmıştır. Hem eğlenceli hem heyecanlı hem de verdiği birbirinden değerli ödüllerle son günlerde en popüler yarışmalardan biri olmayı başaran Kapanmadan Kapan’a Türk izleyicisi de oldukça fazla ilgi gösteriyor. Dolayısıyla Star TV ekranlarında gösterilmeye başlandığı andan itibaren Kapanmadan Kazan İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaraları da oldukça merak edilmekte. Yazımızın devamında program iletişim bilgilerine değineceğiz ancak bu eğlenceli yarışmanın önce formatına bir göz atalım mı ne dersiniz?

Yarışmacılarına bol bol ödül kazandıran, ödül kazanırken eğlendiren, sürprizlerle dolu ve Alp Kırşan’ın eğlenceli sunumuyla her hafta Star TV ekranlarında seyircileriyle buluşan Kapanmadan Kazan yarışma programında bilgi, zamana, zaman ise birbirinden değerli ödüllere dönüşerek katılan yarışmacıları oldukça memnun ediyor. İki kişinin beraber yarıştığı program formatında; bir yarışmacı sorulan soruları cevaplarken diğer yarışmacı ise kapı kapanmadan ödülleri toplamaya çalışıyor.

Bilginin, rekabetin ve eğlencenin bir arada olduğu bu ilginç yarışmaya, ister anne-oğul, ister baba-kız, ister karı-koca, ister iki arkadaş ya da isterseniz gelin-görümce olarak katılabilir ve yarışmanın o değerli hediyelerine sahip olabilirsiniz. Yarışmanın hediyeleri; teknolojik cihazlardan, küçük ev aletlerine, beyaz eşyadan mobilya kadar birçok seçenek sunuyor. Büyük ödül ise sıfır kilometre harika bir otomobil…Heyecanın dorukta yaşandığı yarışmada Alp Kırşan’ın kendine özgü sunumu ve sempatik hareketleri hem yarışmacıları hem de seyircileri programa kilitlemeyi başarıyor.

Kapanmadan Kazan İletişim Bilgileri

Star TV ekranlarından yayınlanmaya başlayan Kapanmadan Kazan yarışma programına yarışmacı olarak katılarak sizlerde bu değerli hediyeleri kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ancak programın şu an için maalesef iletişim telefon numaraları bulunmuyor. Ancak aşağıda verdiğimiz başvuru formunu doldurarak yarışmacı olabilirsiniz. Eğer programa seyirci olarak katılmak istiyorsanız Star.com.tr internet adresinden irtibata geçebilir ve bu eğlenceli yarışmayı canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kapanmadan Kazan İletişim WhatsApp Hattı

Bilgi ve zamanı iyi kullanmaya bağlı olarak birçok ödül kazandıran yarışma programına ait ne yazık ki Whatsap numarası bulunmamaktadır. Kapanmadan Kazan yarışmasına yarışmacı olarak katılmak isteyen kişiler aşağıdaki başvuru formunda yer alan bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak başvurularını yapabilirler.

Kapanmadan Kazan Başvuru Formu:

https://www.startv.com.tr/program/kapanmadan-kazan/basvuru

Bir önceki yazımız olan Kelime Oyunu İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap