Kelime Oyunu İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Kelime Oyunu İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Merhaba değerli Aysila takipçileri,
Bugünkü konu başlığımızı, hepinizin çok yakından takip ettiği ve severek izlediği yarışma programlarından biri olan Kelime Oyunu yarışması hakkında merak ettiklerinize ayırdık. Ali İhsan Varol’un başarılı sunumuyla yıllardır devam eden yarışma programı, birçok farklı kanalda yayınlandıktan sonra yeni kanalı olan Teve2’de devam ediyor. İlgiyle izlenen yarışma hakkında en çok merak edilen konuların başında ise yarışmaya katılmak için başvuru yapılabilecek Kelime Oyunu İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaraları geliyor. Yarışma hakkındaki tüm detaylara yer verdiğimiz yazımızı dikkatlice okumanızı öneriyoruz.

Teve2 ekranlarında izlemeye başladığımız Kelime Oyunu programı, sunucusu Ali İhsan Varol’un üstün sunuculuk yetenekleri ve soruların ilginçliğiyle herkesi ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Yarışmanın formatı ise aslında bir bulmaca çözer gibi ilerliyor. Her yarışmacıya 4 harflik kelimelerden başlayıp 10 harfli kelimelere kadar toplam 14 soru yöneltiliyor ve yarışmacılar sorulara cevap vermek için adeta zamanla yarışıyor. Ne kadar az kelime alınarak sorular cevaplanırsa yarışmacılar o kadar çok puan kazanıyor ve her bölümde 5 yarışmacı yarışarak haftanın birincisi belirleniyor.

4 haftanın sonunda ise hafta birincileri birbirleriyle yarışarak ayın birincisi belli oluyor. Yarışmayı haftanın birincisi olarak tamamlayan yarışmacıya farklı yazarlara ait kitaplar hediye edilirken yarışmada kazanılacak para ödülü ise yarışmacının toplamda aldığı puana göre değişiyor. Daha çok bilgi dağarcığını ölçmek için bulmaca severler tarafından başvurulan yarışmanın ödülü tatmin edici olmasa da yıllardır en çok izlenen programlar arasında yer alıyor.

Kelime Oyunu İletişim Bilgileri

İzleyici potansiyeli yüksek yarışma programlarından biri olan Kelime Oyunu yarışma programına başvuruda bulunmak veya dilek, şikâyet veya öneri yapabilmek için direkt bir telefon numarası şu an için ne yazık ki bulunmuyor. Ancak Teve2’nin müşteri hizmetleri telefon numarasından veya e-posta adresinden kanala ulaşabilir ve program hakkında diğer detayları öğrenebilirsiniz.

Teve2 Merkez Telefon Numarası:

0212 413 61 00

Teve2 E-posta adresi:

info@teve2.com.tr

Kelime Oyunu İletişim WhatsApp Hattı

Kelime Oyunu yarışma programına katılmak ve program hakkında bilgi almak için iletişim whatsaap hattı telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak izleyici temsilcilerine ulaşmak için yukarıda verdiğimiz iletişim telefon numaralarından ulaşabileceğiniz gibi yarışmacı olarak katılmak için ise verdiğimiz linkteki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ali İhsan Varol’u yakından görmek ve ilginç sorularına canlı olarak cevap verebilmek için Kelime Oyunu başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Daha sonra kanal yetkilileri sizinle irtibata geçecek ve yarışmacı adayı olarak programa davet edecekleridir.

Kelime Oyunu Başvuru Formu:

https://www.teve2.com.tr/formlar/kelime-oyunu-basvuru-formu

Bir önceki yazımız olan Ben Bilirim İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap