Kuaförüm Sensin Başvuru Formu ve Telefon Numarası

Türk televizyonunun en renkli programlarından biri olan Kuaförüm Sensin, hafta içi her gün öğleden sonra 12.15’te Show TV ekranlarında bizlerle beraber oluyor.  Sevilen oyuncu Gözde Kansu’nun sunuculuğunun yanında birçok ünlü isim de jüri koltuğunda oturuyor. Konseptinde bir yarışmacı, kuaför ve makyözden oluşan takımların yer alan bu eğlenceli takım yarışmasında jüri üyelerinin değerlendirmeleri ile kıyasıya bir rekabet söz konusu.
Mottosu, “En iyi saçı, makyajı ben yaparım!” olan kuaför ve makyözlerin haftanın her günü büyük ödül için yarıştığı programda kendilerinden beklenen hünerlerini sergileyip ödülü kazanmak üzere yarışmalarıdır. Hafta içi her gün yayınlanan programda yarışmacılar, o günün temasına uygun olarak yeteneklerini sergileyecek ve jüri üyelerinden puanlar alarak büyük ödül yolunda ilerlemeye hak kazanacaktır.

Kuaförüm Sensin Sunucusu Gözde Kansu

Programın sunucusu Gözde Kansu 23 Ağustos 1980 İzmir doğumludur. Şuan 39 yaşında olan Gözde Kansu ana okuldayken baleyle sahne dünyasına ilk adımını atmıştır. Liseyi Tevfik Fikret lisesinde okuduktan sonra eğitim hayatına Dokuz Eylül Güzel Sanatlar’da devam etmiş ve böylece profesyonel tiyatrocu olmuştur. Kuaförüm Sensin sunuculuğunu Özge Borak’tan almış ve artık hafta içi her gün saat 12’yi çeyrek geçe evlerimize konuk olmaktadır. Dizilerdeki “kötü kadın” imajının aksine dünya tatlısı halini ekranlara yansıtarak birçok kişinin sevgisini kazanmıştır. Ünlü sunucuya ulaşmak ve reklam-pazarlama işleri için http://icon-talent.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gözde Kansu Instagram Adresi: https://www.instagram.com/gozdekansu/

Gözde Kansu Wikipedia Adresi: https://tr.wikipedia.org/wiki/G%C3%B6zde_Kansu

Kuaförüm Sensin Jürileri

Programın jüri koltuğunda ise makyöz Ayşegül Kartal, kuaför Adnan Serter ve moda tasarımcısı Muammer Ketenci oturmaktadır.

Ayşegül Kartal Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/makeupayse/?hl=tr

Kuaför Adnan Serter Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/adnanserter/?hl=tr

Tasarımcı Muammer Ketenci Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/muammerketenciofficial/?hl=tr

Kuaförüm Sensin Formatı ve Ödülü

Kuaförüm Sensin yarışmasının büyük ödülü olarak, her hafta jüriden en çok puanı toplayan takıma 10.000 TL veriliyor. Her hafta yeni modellere değişik konseptlerde saç ve makyaj yapan yarışmacıların amacı modellerini istedikleri saç ve makyaj modeline ikna edip jüriden puan almak. Tabii, zaman zaman modeller özellikle kuaförlerin saç kesimlerine itiraz edip saçlarının kesilmesini istemiyorlar.

Örneğin, Aslıhan Toruk, Kuaför Öncü Aslan’ın saçını kazıması ardından ağlayıp programı terk etmişti. Videosu:

Kuaförüm Sensin İletişim

Kuaförüm Sensin stüdyo programına yarışmacı ve model olmak üzere başvuru yapabilirsiniz. Programın iletişim numaralarına model  ya da yarışmacı olmak istediğinizi beyan ederek sizden istenen bilgiler eşliğinde başvuruda bulunabilirsiniz. Programa katılmak isteyen kişiler arasında eleme usulü bir yol izlenmektedir. Başvuruda bulunup elemeleri geçtikten sonra katılımcılar stüdyoya davet edilmektedir.

Kuaförüm Sensin İletişim Telefon Numarası

0549 214 10 10 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Kuaförüm Sensin Başvuru Formu

Her hafta birçok kişiden model veya yarışmacı olmak üzere başvuru alan Kuaförüm Sensin, yeni yarışma haftası için farklı yarışmacıları stüdyosunda konuk ediyor. Televizyon programları arasında başvuran katılımcılar açısından son derece revaçta olan bu eğlenceli programa siz de internet üzerinden ya da telefon numarası ile başvuru yapabilirsiniz.

Model olmak üzere başvuru yapmak istiyorsanız bunun için özel bir başvuru formu bulunmamaktadır. Sizlerle paylaştığımız WhatsApp iletişim numarasını kullanarak modellik için başvurunuzu yapabilirsiniz. Modellik için başvuru yaparken dikkat etmeniz gereken tek husus model için belirlenen kriterleri sağlamanızdır. Bu kriterler modelin saç uzunluğu, oyunculuk geçmişi vs. gibi temel noktalardan oluşmaktadır.

Kuaförüm Sensin, internet üzerinden gelen başvurularda yalnızca Show TV’nin yayınladığı başvuru formunu baz alıyor. Katılımcılar Show TV’nin yayınladığı başvuru formunu doldurarak formda yer alan sorulara şahsi cevaplar vermeli ve buna göre değerlendirmeye alınacaklarını dikkate almalıdır.

Kuaförüm Sensin Show TV başvuru formu için https://www.showtv.com.tr/basvuru/kuaforum-sensin linkini kullanabilirsiniz.

Başvuru formunda yer alan bazı soruları fikir edinebilmeniz için yazımıza ekliyoruz:

* Neden kuaför/makyöz olmayı seçtiniz?

* Yarışmaya katılma amacınız nedir?

* Mesleğinizde ne kadar iddialısınız?

* Bazı Kuaförler müşteriden çok kendi isteklerini yaparlar siz müşteriyi mi dinlersiniz yoksa kendi doğrunuzu mu uygularsınız?

* Mesleğinizle ilgili almış olduğunuz ödüller var mı?

* Siz veya takım arkadaşınız daha önce bir televizyon programına katıldınız mı? Katıldıysanız hangisine katıldınız?

Bir önceki yazımız olan Temizlik Benim İşim İletişim Telefon Numarası ve Başvuru Formu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap