Letgo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Letgo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Son yıllarda oldukça popülerleşmeye başlayan ikinci el eşya satışı, birçok farklı platformlar aracılığıyla yapılmaktadır. Bu uygulamaların ilki ise Letgo’dur. Elinizde bulunan ve satmak istediğiniz eşya ne olursa olsun kolayca satabileceğiniz bir uygulama olan Letgo, Android ve İOS işletim sistemlerinin mobil uygulaması sayesinde alış ve satış işlemlerinizi hızlı ve çok kısa bir süre içinde gerçekleştirmeniz mümkün. Peki aldığınız ürünle ilgili ya da uygulamayla alakalı bir sorunla karşılaştığınız zaman başvuru yapabileceğiniz ve destek alabileceğiniz iletişim kanalları nelerdir? İşte bugünkü yazımızda Letgo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaraları hakkındaki detaylara yer vermek istedik.

Letgo Nasıl Bir Uygulama

İlk kurulduğu zaman sadece mobil versiyonu ile hizmet veren Letgo, şimdilerde hem mobil hem de bilgisayar platformlarını da destekleyen sistemiyle binlerce kişinin kullandığı bir uygulama haline geldi. Türkiye’de oldukça fazla kişinin kullanmaya başladığı ve her geçen gün de kullanıcı sayısını artıran Letgo, dünya genelinde de çok sayıda ülkede kullanılan uygulamaların başında gelir. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde yaygın olarak kullanılan platformda, nadide eşyalardan tutun da araba, giyim, elektronik ve daha birçok kategoride ikinci el ürün satışı yapılmaktadır.

Letgo İletişim Bilgileri

Alıcı ve satıcıyı sanal ortamda buluşturan Letgo uygulaması aynı zamanda satılan ikinci el ürünler hakkında bilgi alınmasına, ürünün satışının yapıldığı şehir ve satıcı bilgilerine ve ürünlerinin belirlenen fiyatları üzerinden pazarlık yapılmasını da imkân sağlar. Bunun yanı sıra uygulama üzerinde hesap ve kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanıza da gerek yoktur. Bu uygulamanın en büyük avantajı, satıcı ile iletişime geçip alacağınız ürünü görme şansına sahip olmanızdır. Böylece olası mağduriyetler de ortadan kalkar.

Letgo’da Sorun Yaşarsam

Ancak aldığınız ürünle ilgili herhangi bir talebiniz varsa veya şikâyet bildirimi yapmak istiyorsanız Letgo’ya ulaşabileceğiniz 444’lü bir telefon numarası bulunmamaktadır. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda öncelikle satıcıyla irtibata geçmeniz gerekir. Çünkü Letgo platformu yapılan alışverişten sorunlu değildir. Sadece alıcı ve satıcıların buluşmasına aracılık eden bir uygulamadır.

Letgo Müşteri Hizmetleri ile Görüşmek

Letgo müşteri hizmetleri ile görüşmek için ise aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Letgo Canlı Destek

https://www.letgo.com/tr-tr/help

Letgo Telefon

Maalesef Letgo’nun telefon numarası bulunmamaktadır. Alternatif yollardan ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Letgo WhatsApp Hattı

Android marketten kolayca indirebileceğiniz uygulama olan Letgo’ya kayıt işlemlerinizi yaptıktan sonra satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını yüklemeniz yeterli. Aynı hesap üzerinden hem alıcı hem de satıcı olabileceğiniz uygulamanın kullanımı da oldukça basittir. Kullanıcılarına hızlı ve sorunsuz çözümler sunmayı amaçlayan Letgo’nun güncel olarak herhangi bir whatsaop hattı ne yazık ki bulunmuyor. Letgo müşteri hizmetlerine ulaşmak için yukarıda verdiğimiz bağlantıyı kullanarak mesaj gönderebilirsiniz.

https://www.letgo.com

Bir önceki yazımız olan Burun Estetiği Fiyatları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap