Modanisa Ürün Değişimi Yapıyor Mu?

Selam canlarım. Biliyorsunuz, tesettür giyim dendiğinde maalesef tercihlerimiz yani alternatiflerimiz maalesef diğer giyim seçeneklerine göre çok az. Tesettür giyimi dendiğinde akla ilk gelen alışveriş sitesi olan Modanisa ve Modanisa değişim koşulları hakkında detaylara gelin birlikte bakalım. Bu yazımda sizlere Modanisa ürün değişimi yapıyor mu? sorusuna yanıt vermeye çalışacağım.

İnternetten alışveriş yapan birçok insanın korkusu pek tabii aldığımız ürünün bedeninin denk gelmemesi, internette gördüğümüz ve beğendiğimiz halinden hayal kırıklığına uğrayarak aslında hayal ettiğimiz bir şekilde çıkmaması ve daha nicesi. Maalesef kadınlar olarak alışveriş konusunda oldukça kararsızız.

Modanisa Ürün Değişim Koşulları

Modanisa’nın satış politikalarına göre satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü değiştirmek mümkün değildir. Nedendir bilinmez ancak diğer giyim firmalarına nazaran Modanisa sadece iade kabul etmektedir. Örneğin bir ürünü herhangi bir sebepten ötürü değiştirmek istediğinizi varsayalım. Modanisa ürün değişim koşullarına göre ürünü Modanisa’ya kargolayarak iade etmeniz gerekir. İade talebiniz kabul edildikten sonra 15 gün içinde satın aldığınız ürünün tutarı kredi/banka kartınıza geri ödenecektir. Ücret ödendikten sonra yeni bir sipariş verebilirsiniz.

Modanisa Ürün Değişimi Neden Yapmıyor?

Bu sorunun cevabı net olarak belli değildir. Modanisa firması genel olarak satış politikalarına göre ürün değişimi mümkün değildir. Pek çok kişi ürün iade ve yeni sipariş aşamasının uzamasından şikayet etmektedir ancak bu işlemi yapamazsınız.

Bir önceki yazımız olan GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap