Passolig Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Passolig Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Hem futbol kulüplerine hem de taraftarlara büyük kolaylıklar ve ayrıcalıklar sunan Passolig kart, 14 Nisan 2014 yılından beri uygulanmaya başlamış ve kâğıt bilet devri sona ermiştir. Üstelik taraftarların sevdikleriyle birlikte güvenli bir şekilde stadyumlara giderek maç izlemelerini de sağlayan Passolig Kart, her türlü olumsuzluktan uzak huzurlu bir ortamda sunuyor. Yoğun bir ilgi ve beğeniyle karşılanan bu teknolojik yenilik taraftarların olası sorunlarını iletebilmek için Passolig Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaralarını araştırmaya itiyor. Bugünkü yazımızda tüm futbol sever takipçilerimizin ilgi odağında olan Passolig İletişim bilgilerini ve telefon numaralarını sizlerle paylaşmayı uygun bulduk. İşte Passoling Kart hakkında merak ettiğiniz her şey…

Kâğıt biletlerin yerini Passoling Kartın almasıyla birlikte Türk futbolu maddi kazancın yanında tribün güvenliğini ve huzurunu da en üst seviyeye çıkararak daha önce yaşanmış pek çok olumsuz durumu da geride bırakmış oluyor. Passoling kart sahibi sporseverlerin maç biletleri ve kombine biletleri otomatik olarak yükleniyor. Bu teknolojik kart sayesinde, tüm maç bilgilerine ve bilet detayların e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilen bilgi mesajıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Passolig İletişim Bilgileri

Passoling kart sahibi taraftarların kazandıkları avantajlar sadece futbol müsabakaları ile sınırlı kalmıyor ve bir biletten daha fazlası size sunuluyor. Örneğin, Passoling kart sahipleri dilerlerse kartını kredi kartı gibi kullanabiliyor, anlaşmalı şehirlerdeki toplu taşıma araçlarına binebiliyor ve kişiye özel daha birçok özel kampanyadan doyasıya yararlanabiliyor.

Bu kadar çok avantajı size sunan Passolig kartınızla ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, başvuru esnasında oluşan aksaklıkların giderilmesinde ya da kartınızla ilgili diğer işlemleri gerçekleştirmek istediğiniz Passolig müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası bulunuyor. 0850’li bu numarayı arayarak yetkilerle görüşebilir ve sorununuzun çözümünü talep edebilirsiniz.

Passolig Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

0 850 724 33 44 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Passolig WhatsApp Hattı

Futbol müsabakalarını daha huzurlu bir şekilde izlemek ve maç saatinde stadyuma beklemeden daha hızlı bir şekilde giriş yapmak için geliştirilen Passolig kart hakkında detaylı bilgilere ulaşmak veya kartınızla ilgili yaşadığınız sorunları iletmek için herhangi bir whatsaap hattı telefon numarası bulunmuyor. Yukarıda verdiğimiz 850’li müşteri temsilcisi telefon numarasından arayarak sorun, şikâyet, talep ve isteklerinizi iletebileceğiniz gibi aşağıda verdiğimiz Passolig iletişim formunu da doldurabilirsiniz.

Passolig Kart İletişim Formu

https://www.passolig.com.tr/iletisim

Bir önceki yazımız olan Aktifbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap