Pelin Çift İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Selam hanımlar! Bu yazımda sizlere TRT1 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve birçok hanımın sıkı sıkı takip ettiği program olan Pelin Çift ile İyi Fikir programı hakkında detaylı bilgi verecek; Pelin Çift ile İyi Fikir iletişim telefon numarası ve WhatsApp hattı gibi program ile irtibat kurabileceğiniz iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağım.

Pelin Çift, İzmir’de 1978 yılında dünyaya gelmiştir. Ortaöğretimini Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nde tamamlayan Çift, yükseöğretiminin lisans bölümünü ise İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamlamıştır. Yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi Radyo ve Televizyon Gazeteceliği’nde tamamlayan Pelin Çift, 1997 yılında ilk kez NTV ekranlarında hava durumu sunuculuğu yaparak canlı yayında ekran karşsına geçmiştir.

Sırası ile Skytürk, CNN Türk, Habertürk TV ve Show TV kanallarında kariyerini sürdüren Pelin Çift günümüzde ise TRT1 ekranlarında Pelin Çift ile Gündem Ötesi ve Pelin Çift ile İyi Fikir programlarını sunmaktadır.

Pelin Çift İletişim Telefon Bilgileri

Pelin Çift ile İyi Fikir programına telefonla katılmak için programın 0212’li bir iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak programın rejisine bağlanabilir; ardından Pelin Çift ile İyi Fikir ile canlı yayında konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Pelin Çift ile İyi Fikir Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 259 70 90 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)
0212 259 70 91 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Pelin Çift ile İyi Fikir İhbar Hattı Telefon Numarası
0212 259 70 90 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)
0212 259 70 91 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Yaşanan yoğunluk sebebi ile Pelin Çift ile İyi Fikir iletişim telefon numarası üzerinden yapılan aramalarda hat düşmesi geç sağlanabilir. Program başlamasına yakın veya program başladıktan hemen sonra aramaya gayret edin!

Pelin Çift ile İyi Fikir programına katılmak için yukarıda bulunan Pelin Çift ile İyi Fikir telefon numaraları veya Pelin Çift ile İyi Fikir whatsapp hattı numarası bilgilerinden yaşamış olduğunuz elim olayı bildirebilirsiniz. Eğer Pelin Çift ile İyi Fikir programına stüdyo konuğu olmak isterseni atv stüdyolarına gitmeniz gerekmektedir.

Pelin Çift ile İyi Fikir WhatsApp Hattı

Pelin Çift ile İyi Fikir programına Pelin Çift ile İyi Fikir WhatsApp hattı üzerinden ulaşmanız da mümkündür. WhatsApp hattı üzerinden fotoğraf, video, ses kaydı veya metin mesaj içerikli tüm mesajlarınızı kolayca Pelin Çift ile İyi Fikir’ya mesaj gönderebilirsiniz.

Pelin Çift ile İyi Fikir WhatsApp İhbar Hattı Telefon Numarası
0545 541 50 50(Tamamen ücretsizdir.)

Unutmadan söyleyeyim; Pelin Çift ile İyi Fikir WhatsApp hattı üzerinden maalesef ki programa anlık arama yapamazsınız. Eğer direkt olarak Müge Anlı canlı yayınına telefonla katılmak istiyorsanız yukarıda paylaştığım Pelin Çift ile İyi Fikir canlı yayın telefon numarası ile işlem sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 4 Kadın Zamanı İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

6 yorum yapılmış.

  1. Nazaret Shamlian 16 Ağustos 2018
  2. Sadık 16 Ağustos 2018
  3. Ayka 16 Ağustos 2018
  4. Tariel 16 Ağustos 2018
  5. Tolga 16 Ağustos 2018
  6. Tolga 16 Ağustos 2018

Bu yazıya yorum yap