Show Haber İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Türk televizyon yayıncılığının öncülerinden biri olan Show TV, ana haber bülteni aracılığıyla her gün bizlere kesintisiz hizmet sunmaktadır. Show TV; içeriğinde çeşitli dizi, program, film ve haber seçeneği bulundurmaktadır. Show TV Ana Haber kanalı, her gün güncel olarak Türkiye ve dünyadan haberleri televizyon aracılığıyla bizlere sunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden de Show Haber kanalına ulaşmak mümkündür.

Show Haber Bülteni, haftaiçi her gün saat 18:45’te sunuculuğunu Ece Üner’in yaptığı, doğru ve tarafsız haberciliğin yayınını yapmaktadır. Haber sunucusu Ece Üner, sosyal medya ve televizyon seyircileri tarafından ilgiyle izlenmekte ve takip edilmektedir. Show Haber, her haftasonu 18:45’te sunuculuğunu Pınar Erbaş’ın yaptığı haber programını yayınlamakta; Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeleri bizlere sunmaktadır.

1992 senesinden bu yana Türkiye’nin en çok tercih edilen televizyon kanallarından biri olma yolunda hızla ilerleyen Show TV, haber kanalı ile Türkiye’nin ve dünyanın nabzını tutmakta ve Türk televizyon izleyicilerine aktarmaktadır. Kurulduğu günden itibaren verdiği hizmetler ve sunduğu programlar ile televizyon yayıncılığında en çok tercih edilen markalardan biridir. Etik değerler çerçevesinde dürüst yayıncılığı benimsemiş, izleyicinin televizyon programcılığından beklediği değerlere önem vermiştir.

Show Haber İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Aks Televizyon Reklamcılık ve Filmcilik San.ve Tic.Aş. bünyesinde yayıncılığa ara vermeden, yüksek kalitede hizmet veren Show TV; izleyicilerinin haber ve doğru bilgiyi alması, düşüncelerini ve eleştirilerini özgür bir şekilde çeşitli iletişim yollarıyla ifade etmesi hakkını ilke edinen tarafsız bir yayın kuruluşudur. Show TV’nin haber programlarında hedef, doğru haberciliktir. Gerçeği bulmak ve onu ortaya koymakla sorumlu bir bilinçle habercilik yapılmaktadır. Habercilikte temeli olmayan tahminlerle bir olayı halk ile paylaşmak dürüst haberciliğin önüne geçer ve bu durum Show TV’nin ilkelerine ters düşmektedir.

Show Haber İletişim Telefon Numarası

Show Ana Haber, izleyicilerine haber sunmak konusunda sorumlu davrandığı kadar izleyicileri tarafından gelen haber ve bilgilere de mütemadiyen ilgi göstermektedir. Misyon olarak Türkiye ve dünyada, tarafsız ve dürüst haberciliğin öncülerinden biri olmayı hedefleyen Show Haber, kişilerin hakkı olan bilgi alma ve ifade özgürlüğünü; özel yaşamı zedelemeyecek şekilde değerlendirir ve hedef kitlesi ile paylaşır.

Show Haber, kişilerin ifade özgürlüğünü bu denli savunması neticesinde iletişim kanalları aracılığıyla kendisine iletilen bilgileri “çifte kontrol” yöntemi ile doğrular ve güvenilirliğinden emin olduğu haberleri seyircileriyle paylaşır. Bunun doğrultusunda iletişim kanallarından Show Haber’e ulaşarak çevrenizde tanık olduğunuz ya da şahsınızı ilgilendiren haber niteliğindeki haberleri paylaşmanız mümkündür. Bunun yanında Show Haber iletişim hattından fikir, görüş, öneri ve taleplerinizi de iletebilir ve geri dönüş alabilirsiniz.

Show Haber İzleyici Temsilcisi İletişim Telefon Numarası:

+90 212 313 60 00 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Show Haber Posta Adresi:

Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No: 42 Sefaköy – Küçükçekmece-İstanbul

Show Haber Faks Numarası:

+90 212 313 73 36 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Show Haber İzleyici Temsilcisi E-Posta Adresi:

izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr

Show Haber Kurumsal E-Posta Adresi:

iletisim@showtv.com.tr

Show Haber İzleyici Temsilcisi:

Berrin TUNÇ KÖROĞLU

Show Haber WhatsApp Hattı

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte haberleşme çağının giderek gelişmesi, dünya üzerinde haberleşmenin kolaylaşmasını sağlamıştır. Örneğin çevremizde şahit olduğumuz bir durumu cep telefonumuz ile anında videoya alarak sosyal medyayla ya da haber programlarıyla kolaylıkla paylaşabiliriz. Günümüzde de birçok haber kanalı bu yöntemi izleyerek güncel haberciliğin nabzını tutmakta ve bizlerin habere kolay erişimini sağlamaktadır.

Show Haber de günümüzde en geniş izleyici kitlesine sahip haber kanallarından biri olması sebebiyle her gün yüzlerce izleyicisinden haber ve bilgi almaktadır. Kişiler de bu sayede öneri, şikayet, bilgi verme ve talep gibi birçok konuda haber kanallarıyla iletişime geçmektedir. Haber kanallarına iletişim hatları üzerinden ulaşmak çoğu zaman sabır gerektiren bir durumdur. Çünkü her gün binlerce insan haber kanallarına ulaşmak için iletişim adreslerini meşgul etmektedir ve bu durum da hatlarda yoğunluk yaratmaktadır. Bu duruma alternatif olarak WhatsApp İhbar Hattı üzerinden Show Haber’e ulaşarak görüş, öneri, talep, şikayet ve ihbarlarınızı iletebilirsiniz. Bununla beraber video veya fotoğraf çekerek de haber olma niteliğini kanıtlarla da pekiştirebilirsiniz. Show Haber güncel WhatsApp İhbar Hattı’na aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Show Haber WhatsApp İhbar Hattı:

0536 266 90 00 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Ece Üner’in Twitter adresi üzerinden tweet atarak da kendisiyle iletişime geçebilir ve mesajınızı iletebilirsiniz. Ece Üner Twitter adresi için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

 

Show Haber İletişim Telefon Numarası

Verdiğimiz iletişim kanallarından Show Haber’e ulaşarak çevrenizde tanık olduğunuz ya da şahsınızı ilgilendiren haber niteliğindeki haberleri paylaşmanız mümkündür. Bunun yanında Show Haber iletişim hattından fikir, görüş, öneri ve taleplerinizi de iletebilir ve geri dönüş alabilirsiniz.

Show Haber İzleyici Temsilcisi İletişim Telefon Numarası


+90 212 313 60 00 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Show Haber Posta Adresi

Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No: 42 Sefaköy – Küçükçekmece-İstanbul

Show Haber Fax Numarası

+90 212 313 73 36 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Show Haber İzleyici Temsilcisi E-Posta Adresi

izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr

Show Haber Kurumsal E-Posta Adresi

iletisim@showtv.com.tr

Show Haber İzleyici Temsilcisi

Berrin TUNÇ KÖROĞLU

Show Haber WhatsApp İhbar Hattı

0536 266 90 00 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Bir önceki yazımız olan Hayalimdeki Gelinlik Başvuru Formu ve İletişim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap