Şikayetvar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Günümüzde kullandığımız ürünlerden, aldığımız hizmetlere kadar tüm alışverişlerimizde tüketici olduğumuzu ve memnun kalmadığımızda memnuniyetsizliğimizi anlatabilme özgürlüğümüzün olduğunu unutmamalıyız. Ürünleri ve hizmetleri alırken az olsun ya da çok olsun bir bedel ödüyoruz. Bu bedelin karşılığı olmadığında eğer karşınızda bulacağınız bir muhatap yoksa nereye şikâyet edeceğinizi düşünürsünüz. İşte 2001 yılında internet üzerinden kurulan Şikayetvar.com tüm bu şikayetlerin yer aldığı sizin adınıza araştırmaların yürütüldüğü bir site olarak hizmete girdi.

18 yıldır aralıksız hizmet veren şikayetvar.com, şimdi Türkiye’de satışı yapılan tüm ürünlerin, hizmetlerden memnun kalmadığınızda şikayetinizi iletebileceğiniz bir marka haline geldi. Üye olunarak şikayetlerinizi iletebileceğiniz şikayetvar.com 24 saat içerisinde ilettiğiniz şikâyetin araştırılması yapılarak yayınlanıyor ve ardından şikâyet edilen ürün ve hizmetin üreticisi ile irtibat sağlanıyor.

Çözümü açısından üretici bir firma olan şikayetvar.com şikayetinizi sonuçlandırana ve konu hakkında karşı taraftan bilgi alana kadar iş takibini sürdürüyor. Bu anlamda başarılı bir site olan şikayetvar.com, aynı zamanda markaların müşteri açısından değerlendirme sitesi olarak da bakılıyor. Müşteri memnuniyeti olarak geri dönüşümlerini değerlendirme sistemi ile yükselen markaları da görebilme imkânı sağlıyor.

Şikayetvar İletişim Telefon Numarası

Kullanıcı potansiyeli çok yüksek olan şikayetvar.com iletişim konusunda sadece mail ve ofis telefonu ile irtibat kurulabiliyor. Şikayetvar sitesi iletişim hattından şikayetlerinizi, sorun ve önerilerinizi iletebilir, destek ve yardım alabilirsiniz. Çözüm konusunda zorlandığınız her konu şikayetvar.com çalışanlarına iletebilirsiniz.

Maalesef Şikayetvar.com’un çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır.

Ancak aşağıdaki verdiğimiz mail adresi üzerinden sorunlarınızı iletebilirsiniz. Şikayetvar sitesi ofis telefonları da mevcut. Ancak hatların ve şirketin yoğunluğu nedeniyle meşguliyetleri çok yüksek olsa da ulaşmanız için biraz çaba sarf etmeniz gerekebilir. Şikayetvar.com ofis çalışma saatleri; sabah 08.30’dan 18.00’e kadardır. Çalışma saatleri arasında aradığınız takdirde ulaşabilirsiniz.

Şikayetvar.com telefon numarası:

0 312 219 40 04
(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Şikayetvar.com Mail Adresi:
destek@sikayetvar.com

Şikayetvar WhatsApp Hattı

Şikayetvar.com internet sitesi ofis telefonu ile iletişim kurulabilmekte ancak whatsApp hattı bulunmamaktadır. Sadece internet sitesi üzerinden doldurabileceğiniz bir iletişim formu bulunan şikayetvar.com, yukarıda ayrıntısını paylaştığımız mail adresinden de iletişime geçme şansınız bulunmakta. Veya linkten detaylara ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 yorum yapılmış.

  1. Yiğit 6 Mayıs 2019
  2. Hatice 6 Mayıs 2019

Bu yazıya yorum yap