Söylemezsem Olmaz İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Sabah kuşağının uzun zamandır vazgeçilmez programlarından birisi haline gelen, yeni sezonda da tekrar karşımıza çıkan; Nihat Doğan, Ece Erken ve Bircan Bali’nin sunuculuğunu yaptığı Beyaz TV’de yayınlanan Söylemez Olmaz programı hakkında detaylı bilgiler verecek; 2018 Söylemezsem Olmaz iletişim telefon numarası ve WhatsApp hattı gibi irtibat bilgilerini sizlerle paylaşacağım.

Söylemezsem Olmaz programında ağırlıklı olarak Türkiye gündeminde yaşanan tüm olaylar işlenirken dünyadan da ses getiren olaylar programda işlenmektedir. Söylemezsem Olmaz programında Türkiye magazininin en çok konuşulan olayları, halktan haberler, WhatsApp ihbar hattına gelen olay videolar ve buna benzer olaylar masaya yatırılıp tartışılmaktadır. Nihat Doğan, Ece Erken ve Bircan Bali gibi tanıdık simaların yorumları ile program sürmektedir.

Ekranların klasiği, evlerimizin vazgeçilmezi haline gelen Söylemezsem Olmaz iletişim telefon bilgilerine gelin hep beraber bakalım.

Söylemezsem Olmaz İletişim Telefon Bilgileri

Söylemezsem Olmaz programına telefonla katılmak için programın 0212’li bir iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak programın rejisine bağlanabilir; ardından Söylemezsem Olmaz ile canlı yayında konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kayıp kişiler için ihbar, çözümlenemeyen cinayet ve diğer olaylar hakkında ihbarlarınızı ve tüm soru ve isteklerinizi bu hat üzerinden dilediğiniz gibi Söylemezsem Olmaz programına iletebilirsiniz.

Söylemezsem Olmaz Canlı Yayın Telefon Numarası
0549 802 86 31 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Söylemezsem Olmaz İhbar Hattı Telefon Numarası
0549 802 86 31(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Yaşanan yoğunluk sebebi ile Söylemezsem Olmaz iletişim telefon numarası üzerinden yapılan aramalarda hat düşmesi geç sağlanabilir. Program başlamasına yakın veya program başladıktan hemen sonra aramaya gayret edin!

Söylemezsem Olmaz programına katılmak için yukarıda bulunan Söylemezsem Olmaz telefon numaraları veya Söylemezsem Olmaz whatsapp hattı numarası bilgilerinden yaşamış olduğunuz elim olayı bildirebilirsiniz. Eğer Söylemezsem Olmaz programına stüdyo konuğu olmak isterseni Beyaz TV stüdyolarına gitmeniz gerekmektedir.

Söylemezsem Olmaz WhatsApp Hattı

Söylemezsem Olmaz programına Söylemezsem Olmaz WhatsApp hattı üzerinden ulaşmanız da mümkündür. WhatsApp hattı üzerinden fotoğraf, video, ses kaydı veya metin mesaj içerikli tüm mesajlarınızı kolayca Söylemezsem Olmaz’ya mesaj gönderebilirsiniz.

Söylemezsem Olmaz WhatsApp İhbar Hattı Telefon Numarası
0549 802 86 31 (Tamamen ücretsizdir.)

Unutmadan söyleyeyim; Söylemezsem Olmaz WhatsApp hattı üzerinden maalesef ki programa anlık arama yapamazsınız. Eğer direkt olarak Söylemezsem Olmaz canlı yayınına telefonla katılmak istiyorsanız yukarıda paylaştığım Söylemezsem Olmaz canlı yayın telefon numarası ile işlem sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fatih Portakal İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 yorum yapılmış.

  1. Isa 2 Eylül 2018
  2. Isa 2 Eylül 2018
  3. zeynep 2 Eylül 2018
  4. Berfin 2 Eylül 2018

Bu yazıya yorum yap