Spotify Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Her geçen gün kullanıcı kitlesini artırmayı başaran Spotify, “Herkes için müzik” sloganıyla müzik tutkunlarının tüm beklentilerine cevap veriyor. Müzik dinleme alışkanlıklarınızı hızlı bir şekilde değiştirmeyi hedefleyen uygulama, yeni ve eskiye dair tüm kategorilerdeki şarkıları dinleyicilerine sunuyor. Bilgisayar, telefon ya da tabletlerinizden keyifle dinleyeceğiniz birbirinden farklı müzik türlerine ulaşmak artık bir tık uzağınızda yer alıyor. Bu kadar yaygın olarak kullanılmaya başlayan uygulamanın ise iletişim bilgileri merak konusu oluyor. Bugünkü yazımızda Spotify Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı numaraları hakkında bilgileri sizlere sunuyoruz.

Spotify Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Son dönemlerde hızlı bir ivme yakalayarak bünyesinden en fazla kullanıcı barındıran Spotify, genç yaşlı her kesim tarafından keyifle kullanılıyor. Dinlediğiniz müzikleri daha yüksek kalite sunan uygulamanın size sunduğu ayrıcalıkları kullanarak kendi müzik listenizi oluşturabilir ve dilediğiniz her yerde sevdiğiniz müzik parçaları ile buluşabilirsiniz.

Spotify İletişim Bilgileri

Turkcell, Avea, Vodafone ve Türk Telekom ve diğer tüm operatörler için özel hizmet ve tarifler sunan Spotify, ücretsiz bir uygulama olmasına rağmen bazı özelliklerini rahatça kullanabilmeniz için “Spotify Premium” gibi üyelik seçeneklerinden birini değerlendirmeniz gerekiyor. Müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas olan Spotify’nin Türkiye’de şu an için hizmet veren bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmuyor. Aşağıda verdiğimiz Spotify telefon numaraları yurtdışı numaralı olup eğer İngilizce biliyorsanız bu numaraları arayarak rahatlıkla şikâyetlerinizi ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Spotify Müşteri Hizmetleri:

0870 218 5649(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Spotify Yurtdışı Ofisi:

+44 203 102 5241(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Spotify WhatsApp Hattı

Yerli ve yabancı binlerce şarkıya tek tuşla kolayca erişebileceğiniz büyük bir uygulama olan Spotify ile iletişime geçmek için şu an için güncel bir whatsapp numarası bulunmuyor. Uygulama ile ilgili yaşadığınız sorunları, hesap problemlerini ve hesaplar hakkındaki şikayetlerinizi Spotify müşteri hizmetleri ile canlı olarak paylaşmak ne yazık ki mümkün değil. Ancak uygulamanın sitesine giriş yaparak karşınıza çıkan seçeneklerden destek sayfasına ulaşabilir, Spotify hakkında ki görüş, istek ve şikayetlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Spotify Online Destek

https://support.spotify.com/tr/

Bir önceki yazımız olan Netflix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap