Temizlik Benim İşim İletişim Telefon Numarası ve Başvuru Formu

Geçen Sene FOX TV ekranlarında başlayan ve tüm Türkiye tarafından sevilen Temizlik Benim İşim programı hafta içi her gün 13:45’te FOX TV’de yayınlanıyor. Yurtdışında uzun yıllardır yapılmakta olan Temizlik Avcıları programının Türkiye versiyonu olan programı, kuşkusuz herkese kendini sevdirmiş olan, Kadir Ezildi sunuyor.

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi

Kadir Ezildi Kimdir

Kadir Ezildi’nin şivesi sebebiyle nereli olduğu merak ediliyor. Kendisini Konyalı olarak tanıtan Kadir’in anne tarafı Bayburtlu. Kaç yaşında diye merak ediyorsanız kendisi şuan 25 yaşında ve 19 Mart 1995 doğumlu. Balık Burcu. Çocukluğunda temizlik hastası olmadığını, ergenlikten sonra temizlik takıntısının başladığını beyan ediyor.

Kadir Ezildi’nin instagram hesabı: Kadir Ezildi Instagram Hesabı

Kadir Ezildi’nin menajerine ulaşmak istiyorsanız: 05416598971 telefon numarasını ve zeynep@talyaproduksiyon.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Kadir Ezildi ve temizliğe takıntılı tüm insanların hastalığının genel adı ise: https://tr.wikipedia.org/wiki/Obsesif_kompulsif_bozukluk

Önceden özel bir hastanede depo sorumlusu olarak çalışan Kadir Ezildi, programın başka bir versiyonu olan Temizlik Avcıları’nda yarışmacıyken tanınmış ve sunuculuk teklifi almıştı. Her hafta beş yarışmacının olduğu programda her gün farklı bir kirli ev temizleniyor. Sunucu Kadir de yarışmacılara evi temizlemelerinde yardım ediyor. Evleri kirli olan ve temizletmek isteyen insanlar Temizlik Benim İşim Kirli Ev başvurusunu, ev temizlemek için yarışmak isteyenler de yarışmacı başvuru formunu doldurarak yarışmaya başvurabiliyorlar.

Yarışmada Kadir Ezildi, dış ses ve yarışmacı temizlenen evdeyken diğer yarışmacılar ara ara eve gelip kontrol ediyor ve ara değerlendirmelerde bulunuyorlar. Gün finalinde ise evi temizleyen yarışmacı ve Kadir temizliklerini anlatıyor, diğer yarışmacılar ise jüri olarak evin temizliğini değerlendiriyor. Yarışmanın ödülü ise: 10000 TL ve ödülü kazanan kişi nakit olarak alıyor.

Temizlik Benim İşim İletişim Telefon Numarası Bilgileri

Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Temizlik Benim İşim Başvuru Hattı Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu

Temizlik Benim İşim’e katılmak için iki çeşit başvuru formu var. Birincisi temizlik yapmak istiyorsanız, yani, yarışmacı olmak istiyorsanız doldurmanız gereken başvuru formu. Bunun adı Titiz Yarışmacı Başvuru Formu. İkincisi, kirli evinizi temizletmek istiyorsanız, yani yarışmacıların sizin evinizi temizlemelerini istiyorsanız doldurmanız gereken başvuru formu. İkisini de altta paylaşacağız.

Titiz Yarışmacı Başvuru Formu

Yarışmaya temizlik yapmak için katılmak istiyorsanız. Titiz Yarışmacı Başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Formda sorulan bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmanız yarışmaya katılabilmeniz için çok önemli. Aşağıdaki videoda başvuru formunu nasıl doldurmanız gerektiğini de bulabilirsiniz.

Formu doldurmak için linki tıklayabilirsiniz: https://www.temizlikbenimisim.tv/#tbi

Kirli Ev Başvuru Formu

Eğer eviniz kirli ve FOX TV programında evinizi temizletmek istiyorsanız alttaki formu doldurmanız gerekiyor. Eğer eviniz uygunsa program yetkilileri sizi arayacak ve uygun gün belirleyecek. Evinizle ilgili bilgileri doğru doldurmanız sizin yararınıza olacaktır. Eğer başvuru formunu doldurmakta zorlanırsanız aşağıdaki videoyu izleyerek formu doldurabilirsiniz.

Üstelik evinizde çekim yaptıkları için FOX TV size para bile ödeyecek.

Kirli eviniz için başvuru formu: https://www.temizlikbenimisim.tv/#kirliev

Bir önceki yazımız olan Letgo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 yorum yapılmış.

  1. Meral dileyen 13 Şubat 2020

Bu yazıya yorum yap