The Taste Türkiye İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

The Taste Türkiye İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Merhaba hanımlar,

Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere Hollanda ve Belçika gibi ülkelerde sevilerek izlenen ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan yarışma programlarından biri Türk televizyonlarında da yayınlanmaya başladı. The Taste Türkiye olarak 2019 yılı içinde FOX TV’de görmeye başladığımız yemek yarışması, kısa bir süre içinde Türk izleyicilerinin de dikkatinden kaçmadı ve izleyicilerinin beğenilerini toplamayı başardı. Bizde bu duruma kayıtsız kalamadık ve bugün yazımızda The Taste Türkiye İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı gibi bilgilere değinmek istedik.

Diğer yemek yarışmalarından farklı bir formata sahip olan The Taste Türkiye; 3 jüri üyesinin, yarışmacıların hazırlamış olduğu yemekleri kimin yaptığını bilmeden tadıp değerlendirmeleri ve en başarılı yarışmacıyı belirlemeleri şeklinde yürüyor. Jüri üyeleri, başarılı olarak değerlendirdiği yemeğin aşçısını ise kendi takımlarına dahil ederek takımlarını güçlendirmeyi hedefliyorlar.
Her hafta çarşamba günleri saat 20.00’da FOX TV’de yayınlanan yemek yarışması 3 jüri üyesi tarafından sunuluyor. Bunun yanı sıra her hata birebirinden değerli şeflerinde konuk eden program hem çok eğlenceli hem de oldukça heyecanlı geçiyor. Şemsa Denizsel, Ali Ronay ve Rafet İnce’nin jüri koltuğunda oturduğu programın büyük ödülü ise 100 bin TL. olarak belirlenmiş. Yarışmanın sonuna kadar kalmayı başaran 12 yarışmacıdan sadece bir kişi finale kalarak ve bu büyük ödüle sahip olabilecek.

The Taste Türkiye İletişim Bilgileri

Program jürisinin yarışmacılara yaptığı sert yorumlar nedeniyle zaman zaman eleştirilen yemek yarışması, yemek yapayı ve farklı lezzetleri denemeyi seven izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. SİEMENS sponsorluğunda ve Provizyon Medya’nın yapımcılığını üstlendiği The Taste Türkiye programının şu an için 212’li bir telefon numarası bulunmuyor. Ancak FOX TV’nin iletişim telefonlarından arayarak program hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

FOX TV İletişim Telefon Numarası:

0 212 414 90 00(Tamamen ücretsizdir.)</em

The Taste Türkiye WhatsApp Hattı

Yarışmacıların zamana karşı kıyasıya yarıştıkları ve o günkü yemek menüsünü çıkarabilmek için büyük gayret gösterdikleri yarışma da birde jüri üyelerinin yaptıkları yorumları metanetle göğüslemek gerekiyor. İleride ünlü şeflerin arasına girmek hedefinde olan yarışmacıların katıldığı programın kanal tarafından belirlenen bir whatsaap hattı numarası maalesef bulunmuyor. Programa başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda verdiğimiz The Taste Türkiye başvuru formunu doldurmaları veya FOX TV’nin izleyici temsilcisi telefon numaralarından ulaşmaları gerekiyor.

The Taste Türkiye Başvuru Formu:

https://www.fox.com.tr/The-Taste-Turkiye/ekstra/34/Basvuru-Formu

Bir önceki yazımız olan Kapanmadan Kazan İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 yorum yapılmış.

  1. Ülkü samıkıran 5 Ağustos 2019

Bu yazıya yorum yap