TRT Rastgele Yarışması İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

TRT Rastgele Yarışması İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Merhabalar,
Bugün size, yepyeni bir yarışma programı olan ve ekranlara bomba gibi düşen yeni bir programdan bahsedeceğim. Şoray Uzun’un o kendine özgü sunumuyla TRT 1 ekranlarında haziran ayında yayınlamaya başlayan yarışma, yayınladığı ilk günden itibaren farklı formatıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Herhangi bir fiziksel güç, bilgi ve birikim istemeyen yarışma formatına göre sadece şanslı biri olmanız yeterli. Hal böyle olunca yarışmaya katılım da bir hayli fazla diyebilirim. Peki, TRT 1’in yeni formatlı yarışmasına nasıl başvuru yapılacak? Yarışma kuralları nelerdir? En önemlisi de Rastgele Yarışması İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı irtibat telefonu kaç? İşte tüm bur soruların cevaplarını öğrenmek istiyorsanız yazımızı dikkatlice okumalısınız.

Yazımın başında da belirttiğim gibi Rastgele Yarışması’nı Şoray Uzun sunuyor. Her programda 4 yarışmacının yarıştığı ve tamamen şansa dayalı olarak finalde 50 bin liralık büyük ödüle sahip olan programa, yarışmacı olarak katılmak için Rastgele Yarışması başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.

Yarışmanın kuralları ise çok basit. Eğer doğru tercih yapar ve çansınız da yaver giderse büyük ödüle doğru hızla bir yükseliş gerçekleştirirsiniz. Örneğin; çok basit bir malzemeden yapılmış bir straforu isabetli bir seçimle tekmeleyerek açabilirseniz diğer yarışmacılardan bir adım öne geçebilirsiniz. Ancak başka bir şans oyununda verdiğiniz yanlış bir karar sonrası seçtiğiniz halatın kopup havuza düşmeniz de kaçınılmazdır. Gördüğünüz gibi sadece biraz cesaret ve şans bu yarışmayı size kazandıracaktır.

Rastgele Yarışması İletişim Bilgileri

Her hafta sonu cumartesi ve pazar günleri saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanan Rastgele yarışmasında sadece bir yarışmacı finale kalıyor ve büyük ödül için yarışıyor. Eğer sizde şansınıza güveniyor ve “büyük ödülü ben kazanırım” diyorsanız hiç beklemeden hemen yarışmaya başvurmalısınız.

Rastgele Yarışması İletişim Telefon Numarası şu an için ne yazık ki bulunmuyor. Ancak yarışma için belirlenmiş başvuru formunu doldurarak sizde yarışmaya katılmaya hak kazanabilirsiniz. Bunun dışında TRT’nin izleyici telefon numaraları aracılığıyla da öneri, şikâyet ve diğer merak ettiğiniz konular hakkında bilgi edinmeniz mümkün.

Rastgele Yarışması Başvuru Formu

http://rastgele.tv/basvuruformu/

TRT Öneri ve Şikayetleriniz İçin:

(Alo TRT) 444 0 878 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

TRT Genel Müdürlüğü Santral Telefon Numarası:

0 312 463 43 43 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Rastgele Yarışması WhatsApp Hattı

Eğlencenin doruğunda geçen ve Şoray Uzun’un muhteşem sunumuyla izleyicileri ekran başına kilitleyen Rastgele yarışması whatsaap hattı maalesef bulunmuyor. Program hakkında dilek, öneri, şikâyet ve yarışmaya katılmak için yukarıda verdiğimiz iletişim yollarından birini tercih ederek program yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çarkıfelek İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap