Türk Telekom TTNET Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

TTnet hangi firmanın çatısı altına girdi? Ya da TTNet işlemlerin için destek alabileceğim numara nedir? Gibi sorularınız var ise, İşte bu yazımız tam size göre… Ayrıca yazımızda müşteri hizmetlerine direkt bağlanmanın yolunu da bulabileceksiniz.

Türk Telekom ve TTNet

Türk Telekom, Avea, TTNet gibi hem mobil hem de internet oluşumlarını çatısı altında birleştirdi ve hizmet ağını daha da güçlendirdi. Türk Telekom çatısı altına giren TTNET bu aşamadan sonra daha yenilikçi bir hizmeti benimseyerek müşteri odaklı kampanyalarına ağırlık verdi. Türk Telekom ve TTNet ortaklığı öncesinde Türk Telekom’un gelişimine bir göz atalım:

Türk Telekom TTNET WhatsApp Hattı

Türk Telekom TTNet Müşteri Hizmetleri konusunda yoğun çalışan bir firma olmasına rağmen whatsApp hattı bulunmuyor.

PTT’den Türk Telekom’a

Türk Telekom’un bugünlere gelme süreci 1995 yıllarında 176 yıllık PTT’den Telekomünikasyon hizmetlerinin ayrılmasıyla başlıyor. 10 yıl boyunca kendi yağıyla kavrulup gelişimini hızlandıran Türk Telekom 2005 yılı geldiğinde özelleştiriliyor ve yüzde yüz Türk firmasının %55’i Arap firmasına 21 yıllık bir anlaşma ile devredilmiştir. 2016’ya gelindiğinde ise firma yetkililerinin kararı ile TTNET, AVEA gibi markalar TÜRK TELEKOM markası olarak hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’nin en büyük işvereni Türk Telekom’dur ve 33 bin uzman personeli vardır. İnternet ve mobil GSM aboneleri de dahil olmak üzere 39,8 milyon aboneye hizmet vermektedir.
Türk Telekom’un çağrı merkezi aynı zamanda TTNet için de kullanılmaktadır. Bu anlamda, Türk Telekom markalarıyla ilgili herhangi bir sorununuz olduğunda 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Şikâyet, sorun, öneri gibi isteklerinizi kolaylıkla TTNET müşteri ilişkileri ile iletişime geçebilirsiniz. Faturanızı sorgulamak veya teknik destek almak için de çağrı merkezi numarası size yardımcı olacaktır.

Türk Telekom TTNET Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 1 444 (Tamamen ücretsizdir.)

TTNET Müşteri Hizmetlerine direkt bağlanma için şu adımları izlemelisiniz.
Önce TTNET müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası olan 444 0 375’i arayın. Kayıtlı telesekreter yönlendirmelerini dinledikten sonra TC kimlik numaranız veya müşteri numaranızı tuşladıktan sonra sıra ile 2 – 1 – 6 ‘yı tuşlayın ve müşteri temsilcinizi bekleyin.

TTNET Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Tuşlaması:

444 0 375 -> 2-1-6

Bir önceki yazımız olan İGDAŞ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 yorum yapılmış.

  1. Gürcan 10 Nisan 2019
  2. Selçuk 10 Nisan 2019
  3. Semra uıus 10 Nisan 2019

Bu yazıya yorum yap