Turknet Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası ve WhatsApp Hattı

Turknet, 1996 yılında kişilere ve kurumsal işletmelere telefon, IP MPLS VPN (özel sanal ağ), toplu internet, veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunmak için kurulan günümüz Türkiyesi’nin yeni nesil, bağımsız ve en güçlü telekom operatörüdür. Yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri altyapısı Turknet’i kurumlara ve kişilere yüksek güvenlikli hizmetleri sunmasını sağlamaktadır. Turknet, Türkiye geneli ve ulusal ve uluslar arası bağlantıları için fiber optik kablo tesis yatırımlarını sürdürüyor.

Turknet aynı zamanda teknoloji konusunda Türkiye’nin ibirçok ilklerini de gerçekleştirmiştir. 2002 yılında IP, VPN ve MPLS hizmetleri sağlayan ilk operatör, 2007’de veri akışıyla ilgili G.SHDSL ve ADSL hizmetini sağlayan ve fiber kablo yatırımları altyapı lisansını alan ilk operatörlerden biridir.

TURKNET Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Güvenli internet, hız testi, evde kurulum, modem, AKN’siz internet, gibi hizmetleri hakkında bilgi almak için TURKNET müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. TURKNET, genel müdürlük iletişim numarası ve müşteri hizmetleri numarası ile 2 farklı yoldan ulaşabilirsiniz. Öneri, şikayetleriniz için 0 212 703 43 71 genel müdürlük numarasıdır. Eğer TurkNet müşterisi olmak istiyorsanız ya da kampanyaları hakkında bilgi almak isterseniz de 0850 288 80 81 müşteri ilişkileri numarasından ulaşabilirsiniz. TurkNet aynı zamanda şebeke içi ücretsiz olarak ulaşılabilecek hızlı işlem hattı ile hizmet vermekte… Turknet’in 0850 288 80 80 şebeke içi ücretsiz hattı ile kısa zamanda sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Vakit herkes için önemlidir. Özellikle müşteri temsilcilerine ulaşmak için bekletilen süreleri düşündüğümüzde, sorunumuzun o anki sıkıntısı da eklenince, beklemek işkence gibi gelir. Bu yüzden hızlı şekilde müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşmak için 0 850 288 80 80 numarasını aradıktan sonra 1’i ardından tekrar 1 ve sonra 0 tuşlamanız daha kısa bir sürede müşteri temsilcisine ulaşmanızı sağlayacaktır. İnternet başvurunuz, modem talebiniz, arıza bildirimlerinizi yapmak için bu yöntem ile kısa sürede Turknet Müşteri temsilcileri ile irtibat sağlayabilirsiniz.

TURKNET Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası:

0 850 288 80 80(Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

TURKNET WhatsApp Hattı

Son yıllarda giderek artan abone sayısıyla ön plana çıkan TURKNET, tüm işlemlerini müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasından sağlamaktadır. Sürekli büyüyen ve atılımlar yapmaya devam eden Turknet, Müşteri memnuniyetini ön planda tutmasına rağmen whatsApp hattı maalesef kullanmıyor. Onun yerine Turknet’in facebook, twitter gibi sosyal medya kanallarından ulaşabilir, Turknet’in kendi sitesi üzerinden iletişim formunu doldurarak irtibat kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bim Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap