Uber Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası ve WhatsApp Hattı

Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan UBER, 2009 yılında faaliyete geçti. Uber; özel taşımacılık şirketinin çıkış noktası teknoloji ile buluşarak dünyanın en büyük hizmet ağına sahip olmasıdır. Uber; dünyanın birçok ülkesinde hizmet vermektedir.

Uber’in özelliği mobil uygulama olmasıdır. Android ve İOS telefonlarınıza Google Play, itunes, App store gibi uygulama indirme sitelerinden indirebilir kolaylıkla kullanabilirsiniz. Mobil uygulama olan UBER, 2015 yılından bu yana tüm dünyada 60 ülkede, 500’den fazla şehirde aktif olarak kullanılmaktadır. Ve genellikle taksi uygulamalarının alternatifi olarak görülmektedir. Akıllı telefonlar sayesinde hayatımız oldukça kolaylaştı. Elimizdeki bu harika icat sayesinde artık her yerde iletişimin yanı sıra banka işlemlerimizi yapıyor, internete girebiliyor, kolaylıkla yolumuzu bulabiliyoruz. Hatta cazip tekliflerle alternatifleri cep telefonlarımızla keşfedebiliyoruz. Uber de size bu konuda yardımcı oluyor. Konforlu ve rahat ulaşımları cazip tekliflerle size sunuyor.

Uber dünya gündeminde de hiç düşmüyor. Özellikle ülkelerinde taksi hizmeti veren kayıtlı vergisini veren taksiciler UBER’in karşındalar ve yasaklanmasını istiyorlar. Uber’in en güzel özelliği yolculuğunuza çıkmadan önce alınacağınız adresten gideceğiniz yere kadar ne kadar ödeyeceğinizi bilmenizdir. Sürpriz bir fiyatla karşılaşmazsınız.

UBER Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2016 yılında ülkemize gelen UBER, Papirus Plaza Merkez Mahallesi, Ayazma Caddesi No:37 Kat:10 Kağıthane/İstanbul adresinde hizmet vermektedir. UBER Sürücü Destek Merkezi olarak geçen yönetim yerinde sadece UBER’e kayıt olarak çalışmak isteyen sürücülere destek olmaktadır. Uber’de sürücü olmak için gerekli şartlar ise, asgari çalışma yaşında, ehliyet sahibi, sabıkası olmayan, psikoteknik testi almış ve ruhsatlı araca sahip olanlar kolaylıkla başvuru yapabiliyor. Kağıthane’deki UBER Türkiye Sürücü destek merkezi ise pazartesi – cuma günleri arasında saat: 10.00 – 17.00 saatler arasında çalışmaktadır.

Uber’in Kağıthane’deki Sürücü Destek Merkezi sadece işe alımlarda kullanılan bir insan kaynakları bölümü olarak iş görmektedir. Ve Telefon numaraları yayınlanmamıştır.

UBER Müşteri Hizmetleri WhatsApp Hattı

Uber, Amerika merkezli olması dolayısıyla ülke oluşumları zor organize oluyor. Ve müşteri ilişkileri ile ilgili de sadece mobil uygulama üzerinden yardımcı olunabiliyor ve whatsApp hattı kullanmıyor. Uber’in şuana kadar ulaştığımız herhangi bir telefon numarası da maalesef bulunmuyor.

Uber, Türkiye’de işe başlamasına rağmen maalesef müşteri ilişkileri ile ilgili henüz birim hizmet vermeye başlamamıştır. Ancak uygulama üzerindeki yardım bölümünden sorunlarınızı İngilizce olarak ana merkeze bildirme şansınız bulunuyor. Soruna kısa sürede geri dönüş almanız mümkün.

UBER İletişim Adresi

Uber ile iletişime geçin: http://uberturkiye.com/contact/

Uber’den destek almak istiyorsanız: help.uber.com

Twitter Adresi: https://twitter.com/Uber_Support

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 yorum yapılmış.

  1. Yusuf ziya devecioğlu 28 Mayıs 2019

Bu yazıya yorum yap