Vodafone Bedava İnternet

Türkiye’nin en iyi iletişim firmalarından biri olan Vodafone 2019 yılında da müşterilerine kaliteli hizmet sunmak adına birçok farklı kampanyaya imza atmaktadır. Vodafone Bedava İnternet kampanyaları konusunda da oldukça cömerttir. Müşterilerinin aldığı paketlere göre uygulanan bu kampanyalar Vodafone firmasını daha da cazip hale getirmektedir.

Vodafone, Türkiye’de Telsim firmasını alarak hızlı yükselişini sağlamış ardından da yaptığı birçok kampanya ile müşterilerini arttırmıştır. Eğer siz bir Vodafone müşterisiyseniz bu ayrıntılara aşina olabilirsiniz. Daha hangi telekomünikasyon firmasını tercih edeceğinize karar vermediyseniz veya kullandığınız operatörünüzü değiştirmek istiyorsanız yazımıza bir göz atabailir ve Vodafone’un cazip kampayaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Diğer operatörler gibi Vodofone de zaman zman kullanıcılarına özel kampayalar düzenlemekte ve müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlamaktadır. İşte bu uygulamlardan biri de “Vodofone yanımda” uygulamasıdır. Vodafone yanımda uygulamasında yer alan çark çevirme oyunu Vodafone uygulamasını indiren müşterilerine verdiği bir hizmettir. Telefonunuza indireceğiniz uygulama menüsünde Bana ne var? Bölümüne giriş yaparak çarkı çevirmenizle hediyelere ulaşabiliyorsunuz. Her hafta çark çevirme oyununu oynayarak hediye kazanma şansına sahipsiniz. Hediyeler arasında vodafone online mağazasında kullanabileceğiniz indirimler ve Vodafone bedava internet seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda Vodafone yanımda uygulamasını arkadaşınıza tavsiye ederek de Vodafone’dan 2 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Vodafone E-Fatura’yla Bedava İnternet

Vodafone sosyal sorumlulukları da müşterilerini ortak ediyor ve doğayı korumak adına e-fatura tercih ettiğinizde de bedava internetten yararlanabiliyorsunuz. Sizde e-faturaya geçmek için EFATURA yazıp bir boşluk bırakarak e-posta adresinizi yazın, 7000’e mesaj atın, bedava internetten yararlanın. İşte bu kadar basit. Özellikle internet kullanıcılarının sayısının her geçen gün çok hızlı bir artış göstermesi, tüm operatörleri cazip kampanyalar yürütmeye ve abone sayılarını arttırmaya yönelik çalışmalarını arttırmıştır. Bu ve buna benzer kampanyalardan yararlanarak Vodofone bedava internet ayrıcalıklarında yararlanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Ücretsiz İnternet

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bildiğiniz gibi internet alanında da birçok değişiklikler yer almaktadır. Şimdi hattınızı 4.5G’e yükseltin, Vodafone bedava internet sahibi olun. Bu işlemi gerçekleştiren herkese Vodafone 1 ay geçerli 2GB internet tanımlaması yapıyor, siz de bedava internetin tadını çıkarıyorsunuz.

Vodafone Faturasız Hatlara Bedava İnternet

Vodafone müşterilerini faturalı faturasız olarak ayırsa da bedava internet kampanyalarında faturasız hatları da unutmuyor. Faturasız hatlara da online mağazalarında indirim çeklerinin yanı sıra alışveriş firmalarından indirim kuponları, bedava internet fırsatları ile buluşturuyor. Bunun için hattınıza 30 TL yükleyerek konuşma veya internet paketlerini tercih etmeniz yeterli. Bundan sonra BANANEVAR yazıp 4455’e sms attıktan sonra size gelecek Vodafone mesajını bekleyeceksiniz. Ya sürpriz indirim kuponları ya da bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Siz yükledikçe kazanma şansınız da aynı oranda yükselmektedir.

Bir önceki yazımız olan Fakirlere Yardım Eden Zengin İş Adamları Kimlerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hiç yorum yapılmamış, yorum yazmak ister misin?

Bu yazıya yorum yap