Yeni Bir Ben Başvuru Formu ve İletişim Telefon Numarası

Selamlar canlarım. Baştan sona değişmek isteyen, stilini beğenmeyen, yeni bir tarz oluşturmak isteyen ve sil baştan hayatına başlamak isteyen hanımları baştan sona yenileyen program olan Kanal D ekranlarında yayımlanan Yeni Bir Ben programı hakkında sizlere detaylı bilgi verecek; Yeni Bir Ben başvuru formu ve WhatsApp başvuru hattı gibi bilgileri sizlerle paylaşacağım. Ayrıca Yeni Bir Ben iletişim telefon numarası gibi irtibat bilgilerini paylaşacağım.

Yarışmanın genel konsepti şu; gerçekten moda konusunda kendine güvenen ama bir türlü kafasındaki modayı kendinde uygulayamayan hanımlar yarışma kapsamında baştan sona yenileniyorlar. Birbirleri ile kıyasıya güzellik yarışına giren 5 kadın büyük ödülün sahibi olmak için var güçleri ile çabalıyorlar.

En güzel ben giyinirim diyen ancak o sihirli dokunuşu bekleyen hanımlar için en doğru program olan Yeni Bir Ben programı izlenme rekorları kırıyor. Peki Yeni Bir Ben yarışmasına nasıl katılırım?

Yeni Bir Ben İletişim Telefon Bilgileri

Yeni Bir Ben programına telefonla katılmak için programın 0212’li bir iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak programın rejisine bağlanabilir; ardından Yeni Bir Ben ile canlı yayında konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yeni Bir Ben Canlı Yayın Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Yeni Bir Ben Başvuru Hattı Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Yaşanan yoğunluk sebebi ile Yeni Bir Ben iletişim telefon numarası üzerinden yapılan aramalarda hat düşmesi geç sağlanabilir. Program başlamasına yakın veya program başladıktan hemen sonra aramaya gayret edin!

Yeni Bir Ben Başvuru Formu Doldur
Yarışmaya başvuruda bulunmak için e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Yeni Bir Ben Başvuru Mail Adresi
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Yeni Bir Ben programına katılmak için yukarıda bulunan Yeni Bir Ben telefon numaraları veya Yeni Bir Ben whatsapp hattı numarası bilgilerinden yaşamış olduğunuz elim olayı bildirebilirsiniz. Eğer Yeni Bir Ben programına stüdyo konuğu olmak isterseni atv stüdyolarına gitmeniz gerekmektedir.

Yeni Bir Ben WhatsApp Başvuru Hattı

Yeni Bir Ben programına Yeni Bir Ben WhatsApp hattı üzerinden ulaşmanız da mümkündür. WhatsApp hattı üzerinden fotoğraf, video, ses kaydı veya metin mesaj içerikli tüm mesajlarınızı kolayca Yeni Bir Ben’ya mesaj gönderebilirsiniz.

Yeni Bir Ben WhatsApp Başvuru Hattı Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Tamamen ücretsizdir.)

Unutmadan söyleyeyim; Yeni Bir Ben WhatsApp hattı üzerinden maalesef ki programa anlık arama yapamazsınız. Eğer direkt olarak Zuhal Topal canlı yayınına telefonla katılmak istiyorsanız yukarıda paylaştığım Yeni Bir Ben canlı yayın telefon numarası ile işlem sağlayabilirsiniz.

14 yorum yapılmış.

 1. Ecrin tuana karaca 16 Ağustos 2018
 2. Turkan gultekin 16 Ağustos 2018
 3. Turkan gultekin 16 Ağustos 2018
 4. Rabia 16 Ağustos 2018
 5. selcan 16 Ağustos 2018
 6. Irma 16 Ağustos 2018
 7. Yıldız 16 Ağustos 2018
 8. Adnan 16 Ağustos 2018
 9. Leila 16 Ağustos 2018
 10. Nuran Kurtalanlı 16 Ağustos 2018
 11. Leila 16 Ağustos 2018
 12. Ayşe karakaya 16 Ağustos 2018
 13. Leila 16 Ağustos 2018
 14. HÜLYA BAFRALI 16 Ağustos 2018

Bu yazıya yorum yap