Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası ve WhatsApp Hattı

Son olarak 2018 yılında Türkiye’nin marka değerini üst üste 2 yıl boyunca arttıran kuruluş olmayı başaran Ziraat Bankası, asırlardır hizmet vermeyi sürdürmektedir. 1863 yılında Osmanlı Devleti’nin önemli isimlerinden Mithat Paşa tarafından kurulmuş olup sonrasında Cumhuriyet kazanımlarıyla Türkiye’nin değerine değer katmıştır. Merkezi Ankara bulunan bankanın tarım özelindeki yıllardır süren çalışmaları ve destekleri ise ülke yatırımı açısından önem taşır.
Hali hazırda Türkiye’nin en büyük bankası olmasının yanı sıra, en fazla müşteriye sahip bankası unvanına da sahip olan Ziraat Bankası, farklı şekillerde müşteri hizmetleri sunmakta ve tüm problemleri çok kısa zaman da gidermektedir. İnternet Bankacılığı alanında da en iyilerden olmakla birlikte kullanımda pratiklik ve işlem hızında en iyi teknolojik yapıya sahiptir.

Dünya genelindeki şubeleriyle 7 gün 24 saat hizmet verirken her geçen gün büyümenin de hesapları yapılır. An itibariyle 1545 şubesi yurtdışında bulunurken toplamda 3000’den fazla banka şubesiyle müşterilere hizmet sunulur. ATM sayısında da Türkiye’nin bir numarası olan Ziraat Bankası, 6500 civarında ATM’ye sahiptir. 26 bin civarında personeliyle faaliyetlerine devam ederken toplam varlığı ise 300 Milyar TL seviyelerindedir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Telefon Bankacılığı hizmetlerinin kullanımında bir sorun olmamakla birlikte kart işlemleri ve bankacılık ile ilgili tüm problemlerde müşteri hizmetlerine başvurulabilir. 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetleri alınabilir, tüm sorunların kısa sürede çözümlenmesi sağlanabilir. Ziraat Bankası iletişim için 444 00 002 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.) telefon numarasıyla iletişime geçilebilir, yakın şubelerle de işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Ayrıca 0850 220 00 002 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.) telefon numarasıyla zaman ve mekân farkı olmaksızın da hizmet alımı devam etmektedir. Arzu ettiğiniz tüm durumlar için müşteri hizmetleri üzerinden bilgi alabilir, hesap işlemleri yaptırabilir, para transferleri gerçekleştirebilir ya da yatırım işlemleri talep edebilirsiniz. Çalıntı ve kayıp durumları içinde kullanımı söz konusu olup bireysel ve kurumsal bankacılık işlemleri anında yerine getirilir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası:

0850 220 00 00 2 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)
veya
444 00 002 (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Ziraat Bankası WhatsApp Hattı

Türkiye’nin en köklü bakanlarından biri olan Ziraat Bankası’nın maalesef whatsApp hattı bulunmuyor. Bankanın müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası haricinde, İnternet sitesi üzerinden canlı destek alımı, çeşitli sosyal medya hesaplarının kullanımı da bulunuyor. Facebook, Twitter ya da İnstagram hesaplarıyla Ziraat Bankası iletişim sağlanabilir, farklı mobil uygulamalarla da irtibat gerçekleştirilmektedir. Ziraat Bankası WhatsApp haricinde web sitesinde iletişim formu da bulunur. Mail adresi üzerinden kişiyle iletişim sağlanarak istekler yerine getirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Uber Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 yorum yapılmış.

  1. Halime vatansever 2 Haziran 2019

Bu yazıya yorum yap