Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Formu ve Telefon Numarası

Merhaba canlar! Bu yazımda sizlere 2018 yılının Eylül ayında yani yeni sezonda başlayan ve haftaiçi her gün sabah saatlerinde ekranlarımıza konuk olan Zuhal Topal’la Sofrada programı hakkında bilgi verecek; programa katılmak için Zuhal Topal’la Sofrada başvuru formu ve telefon numarası gibi tüm iletişim yollarını sizlerle paylaşacağım.

Bilindiği üzere yıllardır ekranlarda görmekten alıştığımız Zuhal Topal, 2017-2018 sezonunda ekranlara bir süre ara vermişti. 1 yıl süren aranın ardından ekranlara hızlı bir dönüş yapan Zuhal Topal; Zuhal Topal’la Sofrada programı ile hızlı bir başarı elde etti.

Dünyaca ünlü bir programın formatı ile aynı formata sahip olan program genel itibariyle yemek yarışmasıdır. Yarışmada gelinler kayınvalidelerine yemeklerini beğendirmeye çalışmaktalar. Program haftaiçi her gün FOX TV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Zuhal Topal’la Sofrada İletişim Telefon Bilgileri

Zuhal Topal’la Sofrada programına telefonla katılmak için programın 0212’li bir iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak programın rejisine bağlanabilir; ardından Zuhal Topal’la Sofrada ile canlı yayında konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada Canlı Yayın Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Hattı Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır. (Normal konuşma dakikalarınız veya tarife ücretiniz geçerlidir.)

Yaşanan yoğunluk sebebi ile Zuhal Topal’la Sofrada iletişim telefon numarası üzerinden yapılan aramalarda hat düşmesi geç sağlanabilir. Program başlamasına yakın veya program başladıktan hemen sonra aramaya gayret edin!

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Formu Doldur
Yarışmaya başvuruda bulunmak için e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Mail Adresi
basvuru@zuhaltopallasofrada.tv

Zuhal Topal’la Sofrada programına katılmak için yukarıda bulunan Zuhal Topal’la Sofrada telefon numaraları veya Zuhal Topal’la Sofrada whatsapp hattı numarası bilgilerinden yaşamış olduğunuz elim olayı bildirebilirsiniz. Eğer Zuhal Topal’la Sofrada programına stüdyo konuğu olmak isterseni atv stüdyolarına gitmeniz gerekmektedir.

Zuhal Topal’la Sofrada WhatsApp Başvuru Hattı

Zuhal Topal’la Sofrada programına Zuhal Topal’la Sofrada WhatsApp hattı üzerinden ulaşmanız da mümkündür. WhatsApp hattı üzerinden fotoğraf, video, ses kaydı veya metin mesaj içerikli tüm mesajlarınızı kolayca Zuhal Topal’la Sofrada’ya mesaj gönderebilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada WhatsApp Başvuru Hattı Telefon Numarası
0543 743 07 43 (Tamamen ücretsizdir.)

Unutmadan söyleyeyim; Zuhal Topal’la Sofrada WhatsApp hattı üzerinden maalesef ki programa anlık arama yapamazsınız. Eğer direkt olarak Zuhal Topal canlı yayınına telefonla katılmak istiyorsanız yukarıda paylaştığım Zuhal Topal’la Sofrada canlı yayın telefon numarası ile işlem sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pelin Çift İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

10 yorum yapılmış.

  1. Aslı 16 Ağustos 2018
  2. Arzu şen 16 Ağustos 2018
  3. Sabriye 16 Ağustos 2018
  4. İlknur kopdağ 16 Ağustos 2018
  5. Fatih 16 Ağustos 2018
  6. Meralay 16 Ağustos 2018
  7. İsmail 16 Ağustos 2018
  8. saime 16 Ağustos 2018
  9. Timur 16 Ağustos 2018
  10. Vedat 16 Ağustos 2018

Bu yazıya yorum yap